Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valami szorulást okoz...

Ha valami szorulást okoz adhatok helyette mást? Azt olvastam több helyen, hogy csak akkor vezessünk be új ízt ha már rendes mennyiséget eszik az előzőből

Figyelt kérdés
Viszont almát kapott sütőtökkel ebből a sütőtök az új íz és ettől így nagyon nem tud kakilni. az alma is fogta, de attól volt minden nap csak szilárdabb. Arra gondoltam adok neki őszibarackot, még ezt sem kapott, mert a cukros kamilla nem segített. Nem lesz baj ez így? Úgy értem, hogy nem eszik még rendes mennyiséget sütőtökből és kap vmi más újat?
2009. máj. 7. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kipróbálhatod az őszibarackot.
2009. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem vártam meg hogy rendes mennyiséget egyen.. 2naponta próbálkoztunk új ízekkel, délelőtt gyümölcsöt adok délután meg főzit, mikor mit. 5hósak vagyunk, ha a fiam meglátja a kanalat már csapkodva örül.
2009. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!