Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet, hogy egy férj...

Hogyan lehet, hogy egy férj nem veszi észre, ha a felesége terhes?

Figyelt kérdés
annyira felháboritott a napokban történt eset-a nő aki a pöcegödörbe dobta a pici babáját.pillanatnyi elmezavar,vagy tényleg nem akarta a csecsemőt?egyáltalán,hogy nem veszi észre ezt senki-hol a védőnő,a család?én ezt nem tudom felfogni...oké,hogy nem több diplomások,de ezt még egy kisgyereknek is látnia kell..
2009. máj. 7. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a férj nem veszi észre, én sem akarom elhinni. A kívülállókról viszont el tudom képzelni, hogy nem vették észre. Nekem most a 4. babámnál nem volt nagy pocim. Akiknek nem mondtuk, sokan észre sem vették. A 9. hónapban nyugodtan fel tudtam venni azokat a nadrágjaimat, amiket terhesség előtt is hordtam. Hízni nem is híztam, fogytam, csak a baba nőtt, így szüléskor ugyanannyi kiló voltam, mint 10 hetes terhesen.. Nem vagyok pedig egy nagydarab valaki, 160cm és 58 kiló.. (62 kilóval mentem szülni). A férjen azonban én is elgondolkoztam..a nő meg biztosan nem akarta a babát, mert akkor ugyan miért titkolta...
2009. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen nők nem is emberek!!!!!!!!!!!!Még az állatok is ragaszkodnak a kicsinyeikhez.Börtönbe zárnám vagy 20 évre,had gondolkodjon.
2009. máj. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, OK, de az ilyen miért nem védekezik, ha nem akar gyereket? Vagy vajon annyira hülye, hogy nem tudja, mi az a védekezés? Én is kiakadtam amúgy a sztorin....
2009. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én PCO-s vagyok.Meg sem fordult a fejemben,hogy sikerült és,hogy elég hamar sikerült a baba.A férjem viszont ezt a Diagnózist nem volt hajlandó elfogadni(pedig két orvos is azt mondta,hogy kezelés nélkül nem lehet baba)És érdekes Ő hamarabb tudta,hogy terhes vagyok.Ő a jeleket terhességnek vette Én meg stressznek.Ha figyel a férj észre kell,hogy vegye!!!

22 hetes kismama

2009. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is hallottam ezt a tv-ben. Nekem is ilyenkor az jut eszembe, hogy lehet az, hogy nem veszi észre a férje, anyukája, családja??? Én sem értem...

...és persze miért nem védekeznek?

Más meg mindenét odaadná egy kisbabáért, mert mondjuk évek óta nem jön össze.

2009. máj. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is megkönnyeztem a kisbabát. annyira sajnálom szegényt, hogy egy sz@rkupacban töltötte élete első 15 percét.

az ilyen nők rendkívül primitívek, nem gondolkodnak. állítólag nem a férjtől volt terhes, ezért akarta megölnia a babát.

ja, és ami a legfelháborítóbb, visszakaphatj a agyereket a család, tehát nem veszik el tőlük.

pár év múlva mit mond az anya a gyerekének, amikor hazajön az ovodából, és megkérdezi, hoyg "igaz, anya, hogy én a budiban születtem és te meg akartál ölni, úgy hogy bedobtál a szarba?"

mert úgysem marad titokban a gyerek előtt a sztori.

2009. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!