Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti meg tennétek a helyemben...

Ti meg tennétek a helyemben egyszer?

Figyelt kérdés
A terhességem vége felé borzasztó rosszul aludtam,sehogy nem volt kényelmes.Augusztus 8.-án kerültem kórházba ott még ráadásul az ágyon a matrac alatt egy deszka volt ami végképp ellehetetlenítette az alvást + még egy hét ágyas szobában voltam.Augusztus 26-án született meg a kisfiunk,szeptember 3-án jöttünk haza.Azóta hiába nincs a nagy has és az ágy is kényelemes,anya lettem,ami a sok jó mellett azzal is jár,hogy 3 óránál nem aludtam többet egyfolytában,Kezdek nagyon kimerülni,egyre többször vagyok ingerült.A párom nem egyszer javasolta hogy menjek át a másik szobába,majd ő fel kel a fiunkhoz.Ti tudnátok nyugodtan aludni?Megtennétek a helyemben?Már a gondolattól is lelki ismeret furdalásom van...((
2011. nov. 4. 18:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van,már újszülött kora óta.

A párom kel hozzá éjszaka(szintén tápszeres a lányunk),én pedig vele vagyok egész nap.

Szerintem ez nem olyan szörnyű dolog,a babának is csak jobb,hogyha nappal kipihent vagy.

2011. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tegyél be egy füldugót és beszéld meg a pároddal, ha nem boldogul, keltsen fel.

Szerintem nem csak egyszer csinálhatjátok. :o)

2011. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nyugodtan megpróbálhatjátok, de azért csodát ne várj, ami a pihenést illeti. Én arra is megébredek, ha alvás közben eszembe jut, hogy kitakarózhatott. Rengeteget kelek éjjel, mikor miért, igaz, terhes is vagyok, aludni sem nagyon kényelmes, de az is igaz, hogy néha a semmiből kipattan a csipám, hogy hideg van és be kell takarni a kicsit. És ez annál rosszabb, minél fáradtabb vagy. Szóval lehet, hogy így sem tudnál pihenni.
2011. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez egy belső hallás, szokj hozzá, hogy minden szuszt meghallasz.

Nálunk ha a férjem alszik, akkor alszik, szóval mire felkeltem, hogy sír a gyerek már vissza is altattam.

Mind a kettő, a nagy jobban, de éjjel maratont ébrednek. Egy ideig lelkesen keltem, séta a kiságyhoz, szopi, altatás, vissza, na kiborultam, szóval a bébi beköltözött közénk. Ha már egy hangosabbat szusszant ébredtem, akkor az "álometetés" se nehezebb. csak a cicit dugtam a szájába, és aludtunk tovább. Azóta ha nem is sokat, de jóval többet alszom(3éve várok csak 1nyugis éjjelre, mire a nagyfiam átaludta az éjszakát addigra a lány kezdett ficeregni a pocakban valami kemény metálra:)). Az átszoktatással sem volt/van gondom, amíg apa haza nem ér, addig a lány is a kiságyban alszik, ott alszik el, ő hozza át mellénk mikor jön aludni(éjjeli bagoly, épp először kel a kicsi, mikor ő végre lefekszik)

Szóval ha a párod nem tud végül segíteni, ez sem egy hűde elvetendő lehetőség.

2011. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azzal,hogy nappal mikor alszik akkor pihenjek én is egygond van!Az hogy nem alszik nappal...:-P Maximum 2x fél órát.Este úgy 6 körül szokott kidőlni)Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 4. 21:17
 16/17 anonim ***** válasza:
En csak almodom rola h a ferjem ilyet mondjon. Ha folkel a fiam o ugy alszik mint a bunda.
2011. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Simán,aludj jól:)

Minket elkényeztetett a kislányom az első négy hónapban,átaludta az éjszakát,azóta meg 3szor kel,és ő anyatejes,szóval én kellek neki.DE volt már olyan,h férjem de. itthon volt,és látta rajtam,h hulla vagyok,megfogta a kicsit,és "lelépett" vele,h tudjak aludni...Hát,mit ne mondjak,egy istenként néztem rá utána:D

2011. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!