Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti meg tennétek a helyemben...

Ti meg tennétek a helyemben egyszer?

Figyelt kérdés
A terhességem vége felé borzasztó rosszul aludtam,sehogy nem volt kényelmes.Augusztus 8.-án kerültem kórházba ott még ráadásul az ágyon a matrac alatt egy deszka volt ami végképp ellehetetlenítette az alvást + még egy hét ágyas szobában voltam.Augusztus 26-án született meg a kisfiunk,szeptember 3-án jöttünk haza.Azóta hiába nincs a nagy has és az ágy is kényelemes,anya lettem,ami a sok jó mellett azzal is jár,hogy 3 óránál nem aludtam többet egyfolytában,Kezdek nagyon kimerülni,egyre többször vagyok ingerült.A párom nem egyszer javasolta hogy menjek át a másik szobába,majd ő fel kel a fiunkhoz.Ti tudnátok nyugodtan aludni?Megtennétek a helyemben?Már a gondolattól is lelki ismeret furdalásom van...((
2011. nov. 4. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szoptak a babáim, mindenképpen kelnem kellett.

Ha tápis a babád, akkor persze, nem gond, hogy a férjed ébred.

2011. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
nem baj az ha a férjed beválallja, hogy felkel a kisbabához. nem árt a pihenés. jobb ha alszol. :) és örülj neki, hogy a férjed magától felhozta h akkor majd ő felkel. :)
2011. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen,tápszeres!Csak az a gond,hogy én már akkor felébredek ha csak nyöszörgéssel jelzi,hogy jön az idő!A párom sokszor fel se ébred csak mikor már fekszek vissza.Mi van ha csak akkor ébred fel ha már sír?Arra már én is felfogok ébredni a másik szobában,mert van ám hangja:-)
2011. nov. 4. 19:07
 4/17 anonim ***** válasza:

èn nem mentem ki a szobából, a baba bölcsöben aludt mellettem, és helyet cseréltünk. ha nem ébredt volna fel, akkor oldalba bögdötem és már ébredt is.


Most 1 évesen is így van. a baba a másik szobában alszik, de ha megbeszélünk egy éjszakát akkor ö kel hozzá. nagyrészt csaka cumi kell neki, vissza és már alszik is. Páromat én is nagyrészt keltem, oldalba bögdösöm és már megy is. az éjszakai möszak átvállalása a reggeli möszakra is vonatkozik, mert olyan 6-7 között kell a kisasszony így van hogy kicsit tovább alszom.

2011. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
megtenném a helyedben :D enyém sopizott így nem tudtam megtenni de minden vasárnap délelőtt kaptam még plusz 3 óra alvást mikor a férjem babázott :) nem volt lelkifurdalásom :)
2011. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Szerintem egy átaludt éjszaka után újjá születnék!!:-))
2011. nov. 4. 19:19
 7/17 anonim ***** válasza:

Én babám anyatejes, úgyhogy én mindig keltem/kelek éjszaka, most már egy éve :)

Én úgy oldom meg a pihenést/alvást, hogy amikor ő alszik, akkor én is. Délelőtt, délután...van hogy csak 1órát.

Próbáld meg te is, hogyha tudod, hogy délután vele alszol.

2011. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is tápszeres volt,én is 3 óránként keltem.Nappal mikor aludt,akkor pihentem én is.
2011. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kipihent anya jobb a babádnak, mint egy lassan idegroncs. Soha senki nem fog azért felelősségre vonni, mert mertél pihenni, ha a férjed erre lehetőséget adott. Szerintem a férjedtől ez egy jó ötlet és nagyon normális hozzáállás. Egy percig se bánt, menj aludni és légy boldog anyuka.
2011. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

percig se bánD

bocs elírtam

2011. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!