Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ebből valami baj?

Lehet ebből valami baj?

Figyelt kérdés
15 hónapos kisfiam ma séta közben beletenyerelt valamibe,gondolom sajnos kutyapisibe.De nem biztos,hogy az volt.Egyszer csak eldobta magát és pont bele.Persze azonnal bekapta a kezét és természetesen pont most nem volt nálam törlőkendő,úgyhogy bevizeztem egy zsepit és azzal töröltem meg a kezét.Járt már valaki így?Nem leszólásokat várok,hanem segítséget.
2011. nov. 3. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha elolvasnánk egy tanulmányt, hogy a gyerekek miket meg nem esznek és nyalnak le a kezükről, akkor dobnánk egy hátast. Ki tudja hányféle bacit és egyebet esznek meg napi szinten. Egyes gyerekek pikk-pakk falják fel véletlen a nyúlkakit is, és semmi bajuk nem lesz tőle.

Erős a kis szervezetük nagyon.

Ha látsz rajta valami furcsa jelet, rosszul lesz, kiütései lesznek, akkor irány a doki, de szerintem nem lesz semmi baj belőle.

2011. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat
2011. nov. 3. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz tolle semmi baja ne aggodj. Errol hirtelen az jut eszembe amikor a kisfiam nyaron a kertbe eloszeretettel elfogyasztott egy fel csigat. A ferjemmel alig birtuk kihalaszni a szajabol a maradekot. Azt hittem ott nyomban elajulok. :)
2011. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ú,az is kemény.Hát igen,mindig tudnak meglepetést és szívrohamot okozni.
2011. nov. 3. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
van ilyen kézfertőtlenítő gél is, a kézre kenve gyorsan megszárad. tarts egy flakonnal a táskádban, lassabban fogy el, mint a törlőkendő, így nem kell folyton észben tartani, elfogyott-e.
2011. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gelhez annyit szolnek hozza, hogy azzal nem ajanlott bekenni a baba kezet, hiszen vegyszer! Inkabb mar a koszt nyalja... Jobb a sima torlokendo vagy lehet kapni a dm-ben a baba cuccoknal direkt babaknak fertotlenito kendot, amit lenyalhat, nen lesz semmi baja, termeszetes osszetevokkel van atitatva.

Kerdesre pedig a valasz, hogy ne aggodd tul! En is ilyen vagyok, mindent torlok:) A fiam meg nem jar, 9 honapos, multkor egy plazaban voltunk, adtam neki egy kanalat ragcsalni, jatszani, persze egy ido utan lejtette a foldre, erre egy holgy folvette es en meg csak akkor kapcsoltam, mikor mar a gyerek kezebe nyomta. Kesz voltam, szerencsere ki tudtam kapni, meg nem nyalta ossze:) Tudom, tulzas, lesz meg durvabb is, de jobb odafigyelni, mikor lehet. Biztos, ami biztos alapon:)

2011. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!