Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil AR optima tápszert...

Milumil AR optima tápszert írt a doki, pedig nem bukós a babám. Miért?

Figyelt kérdés
Betöltöttük a 6 hónapos kort. Eddig komfort 1-est evett Milumilből, mert az elején hasfájós volt. Most mondta a doki, hogy ezt fel tudja írni, s így olcsóbb. Nem baj, hogy ő nem bukós, és így fog AR tápszert enni?
2011. nov. 3. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Bajnak nem baj, de értelme nincs. A székletét baromira meg fogja keményíteni.

Én felhívnám, hogy szükséges-e az AR, ha nem, ne azt kapja. De lehet, hogy mást nem tud felírni receptre, mondjuk HA-t? Vagy simát? Nem tudom, Mo.-n mi a szokás, de másra nem tudok gondolni, hogyha ezt mondta, hogy ezt tudja felírni receptre, akkor lehet, hogy csak az anyagiak miatt akart jót.

2011. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Disi ***** válasza:
Szia! Nekünk is ezt írtak fel, most 5,5 hós a babám. Mi eddig Nestlé Beba Pro HA-t kaptunk, de mondtam a dokibácsinak, hogy mostanában kelünk éjszaka is enni, és hízni is csak 15 dkg-ot sikerült múlt hónapban, azt mondta próbáljuk ezt ki. Egyrészt azért hogy hátha kibírja vele az éjszakát (3 hetes kora óta átaludta), és hátha kicsit jobban hízna (mondjuk most egyfolytában hasra fordul és vissza, úgyhogy ez valamilyen szinten normális). Kár hogy a dokid nem mondta el,hogy miért ajánlja a te babádnak.
2011. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!