Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek a babájától vettek már...

Kinek a babájától vettek már vért?

Figyelt kérdés

9hónapos a kislányom és allergia miatt vesznek tőle vért.

Hogy viselte? És ti?


2009. máj. 6. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
A mi gyerekorvosunk minden 3 hónapos csecsemőt elküld vérvételre! Nem akarlak megilyeszteni de szörnyű volt.Lefogták ketten és a fejéből vették a vért,ráadásul kétszer bökték mert nem találtak eret.Végig üvöltötte a kislányom!Utána egész nap olyan volt mint aki haragszik rám...
2009. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom vérszegény gyanus volt,ezért kellett vinnem 6 hónaposan.Az ujjacskáját bökték meg,volt egykis nyüszi,mert meglepődött,de semmi komoly utána sem.
2009. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia. Az én kislányomnak 3hónposan vettek vért. A fejéből vették,nagyon hamar megvolt,lefogták és már vették is,sírt nagyon,de hamar megnyugodott.Rossz nézni,látni,hogy mennyire sír,de tudjuk,hogy ez nem fáj annyira ,és ha muszály akkor ezt a pár pillanatot muszály kibírni ! :)

Nyugi hamar túl lesztek rajta :) minden jót :)

6hós kislány anyukája

2009. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Manió ***** válasza:

Mi is voltunk 3hónaposan vérvételen, és a kicsi ujjából vettek vért.

Igaz sírt, de szerintem csak mert álmos volt, persze biztos fájt neki egy kicsit, de nekünk nem volt olyan vészes, mint az előző válaszadó írta.

Nem lesz olyan szörnyű, ne aggódj, ügyes lesz a babád!

2009. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 4 hetesen a kézfejéből vettek vért. Nagyon sírt. Azelőtt még nem hallottam úgy sírni. Majdnem énis sírtam. :-(
2009. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szia, én minden oltás és vérvétel előtt jól lefárasztottam a gyerekeket, és mire odaértünk a dokihoz elaludt, így jóformán észre sem vette,mi történt körülötte.. Sok sikert.
2009. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az enyémtől már kétszer

egyszer a kézfejéből, egyszer a karjából

borzalmas, üvöltött végig, én meg bőgtem

de ha muszáj, akkor muszáj, hamar elfelejti

2009. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én már most rosszul vagyok, pedig csak jövőhéten megyünk!:(
2009. máj. 6. 19:15
 9/9 anonim ***** válasza:
az én fiamtól már 4 hetes korában vettek vért, a fejéből. aztán 10 hetesen megint, azóta nem, de hamarosan megint megyünk. Nálunk a háziorvos vette a vért, kérdezte előtte, hogy bent akarok-e maradni, mert a legtöbb szülőt kiküldi. Én mondtam, hogy ha ő azt mondja, hogy le tudja venni, akkor megbízom benne annyira, hogy nem fogok összeesni a látványtól, még akkor sem, ha a fejébe bök egy tűt. Nem jó látvány, de én teljes mértékben bízom a háziorvosunkban. nem is volt semmi gond. a gyerkőc ordított, de nem igazán a vérvételtől, inkább attól, hogy ketten fogták le. Aztán utána azonnal ölbe kaphattam, kicsit vérzett a tű helye, de hamar abbamaradt. egy perccel később már nézelődött mintha semmi sem történt volna. másnapra már nem is látszott a tűszúrás helye a kis fején. Most már 8 hós, de azt hiszem ugyanígy a fejében lévő vénából fog még vért venni a dokinőnk hamarosan.
2009. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!