Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog 3 hós lányom jobban...

Mikor fog 3 hós lányom jobban aludni éjszaka? Mitől lesz jó alvó?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondta, hogy ha a 3 hót betőlti nyugodtabb éjszakák következnek.Ehez képest 4x is felkel éjjel, cicin alszik vissza.Most már ugy sem alszik mint eddig.Ki, mit tenne?Segítsetek!

Egy kimerült kismama.


2009. máj. 6. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló volt a helyzet. Éjszaka 3-4x keltem, majd a 4. betöltött hónap után már csak 1x kelt, most, hogy már lassan 7 hós végigalussza az éjszakákat. Tudom, hogy nagyon kimerítő! Nappal próbáltam meg valamennyit aludni, amíg ő aludt, bár az éjszakai fennlétet nehéz volt más pihenéssel pótolni. Esetleg próbáld meg este jobban megetetni, hátha úgy eltelődik a pocija, hogy ritkábban fog kelni.

Kitartást kívánok, hidd el, jobb lesz!!!!

2009. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Hát ezt ki kell bírni... Én is nagyon irigylem azokat az anyukákat akiknek jól alszik a babájuk. Nekem 7 hónapos lesz jövőhéten a babám és egy olyan éjszakám volt eddig, hogy egyszer kelt fel. Általában 2-3szor szopik az éjjel-és nem az éhségtől kel- Szerintem így szoktattuk. Neked sokat sírt kicsinek? Mert nekem igen és állandóan a szopival nyugtattam amit jól megszokott. Én erre tudok gondolni. De remélem Te szerencsésebb leszel!!! Én is mindig vártam valamit 6 hét, 3 hónap, 6 hónap. De változás semmi. Azt nem tudom mi lesz ha ha elapad a tej, mert már nem annyira sok...:( fel a fejjel, valahogy csak kibírjuk. Sajnos ötletekkel nem szolgálhatok, de hátha lesz valaki aki bemond valami használhatót:)
2009. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én tudom mi ez. Mi 7 hónapos koráig nem aludt el éjszak. MÍg nem tanácsolták azt, hogy rakjuk máshová a kiságyat. Rá két napra már a fiam végig aludta az éjszakát egyedül a szobájában.

és most már 19 hónapos és a mai napig ott van a kiságya ahova átfordítottuk, és alszik.

ez csak egy tanács. ki lehet próbálni hátha jobb lesz.

sok sikert!

2009. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztatást!Egyébként én is gyanitom, hogy megszokta a szopit, mert mindig nem éhes.Csak az nyugtatja meg, hogy visszaaludjon.Könnyebb így visszaaltatni, minthogy 1 órán keresztül nyüglődjön.Ugy látszik ez a sorsunk!Azért reménykedem hogy lesz jobb.
2009. máj. 6. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:

alkati kérdés főleg--szerintem

az enyém 8 hónapos és SOHA nem alussza végig az éjszakát

min. 2szer, max. 15ször kel---pedig nem szopik 2 hónapos kora óta :)

aki szoptatással altatja vissza, azt ajánlom cumit adjon neki, mert úgysem éhes, és fárasztó lehet ez az állandó szoptatás

nagyon kimerítő....

2009. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én adnék a kis drágámnak cumit ha kérné...De sajna hiába próbálkozom...Pedig próbáltunk vagy hatfélét:)

2.válaszoló.

2009. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is adnék neki cumit azt úgyis hallod és látod ha éhes,akkor persze cicit de tuti hogy nem mindig éhes,csak a cicid neki a nyugtatószer:))nálunk is így volt az esti órákban,kipróbáltam a cumit és azóta alszik mint a bunda:)
2009. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!