Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti értitek ezt? Ilyen jól...

Ti értitek ezt? Ilyen jól állnak az ovik?

Figyelt kérdés

Lomtalintunk: A lényeg van 6 féle ovisoknak való társas játék ami hiánytalan készség fejlesztő játékok,2 zsák egyéb jó állapotban lévő gyerek játék, kb 30-40 db plüss állatka. Felhivtam 4 ovodát,hogy szivesen csak ugy oda adnánk a gyereknek. Mind a 4 vezető melegebb éghajlatra küldött.. Nem értem ! Az 5ik ovi mondta,hogy kell nekik.

A másik 4 vezető közölte ,hogy használt járték nem kell nekik!!


2011. nov. 2. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Erdekes, hogy nallunk is a bolcsibe a kisfiam elszakitott egy kepeskonyvet es vissza akartam nekik vasarolni de nem kertek sot meg sem mondtak a konyv cimet nehogy megvegyem nekik. Aztan sajnos ismet megesett a baj es kisfiam elszakitott ismet 2 kepeskonyvet (sajnos ezzel a problemaval kuzdunk egyebkent jo gyerek). Ismet nem engedtek, hogy visszavegyem. Vittem helyette 3 szep kepeskonyvet es nem fogadtak el mondvan, hogy jo lesz otthon a gyereknek ne aggodjak mar ennyire ilyen dolgok elofordulnak. Lehet egy kicsit masabb helyzet mint a tied de akkor is tonkretett dolgot akartam nekik visszavasarolni.

Azt javaslom, hogy inkabb egy arvahazat kerdezz meg. Karacsony elott szeretettel fogjak fogadni a sok jatekot szerinem. Nallunk a bolcsibe van dobozos jatek gyujtes. Dobzoba kell tenni jatekokat, cukorkat... es ra kell irni, hogy fiu vagy lanynak van-e szanva es hany evesnek. A dobozok mennek az arvahazakba Karacsonyra.

2011. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Délelőtt elvittem az oviba és nagyon örült neki az ovoda vezető. A plüssöket majd odadják olyan gyerekeknek akiknek nincs saját játékuk. A többi megy a közösbe..
2011. nov. 2. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehte már befürödtek használt cuccokkal,de lehet, hogy tényleg annyira jól állnak....

Ha ajánlhatok valamit, legközelebb valamilyen gyermekotthonba add.Én oda adtam egyszer, úgy örültek hogy nem igaz.Azt mondták, hogy a gyerekek soha nem is láttak ennyi jó játékot...

2011. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De jó, hogy a mai világban ennyire válogat néhány óvoda, hogy nem kell a használt játék! Nem a turkálóból van, hanem egy rendes családtól. Ilyet visszautasítani? Az agyam eldobom! Nem normálisak!!!
2011. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is mondták, hogy nem kell játék, mert minden évben rengeteget kapnak, és nem tudják hol tárolni.

Szóval szívük szerint elfogadnák, de a tárolással vannak gondok.

2011. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem lepődöm meg ezen, egyszer egy öreg nénitől akartam megvenni az utolsó (leharcolt) virágcsokrát a metrónál este, hát olyan árat mondott, hogy ott hagytam. Álldogáljon ott akkor reggelig vele.


Könyvtárba szoktam adni a könyveinket, amik feleslegessé váltak, eddig mindig örültek neki. Amikor ott voltunk a lányommal, láttam társasjátékokat, plüss állatokat, szóval lehet, hogy azt is elfogadnák. De volt már, hogy itt írtam ki kérdést, és úgy jelentkezett már nem használt játékainkra egy fiatal pár. Nekem is jó volt, hogy eljöttek érte, nem kellett még külön utánajárnom, kidobni meg nem lett volna szívem az amúgy teljesen jó játékokat.

2011. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!