Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj, ha mi későn fürdetj...

Miért baj, ha mi későn fürdetjük a babát? (11 hónapos és általában este 10kor,11kor).

Figyelt kérdés
Ekkor ér haza a férjem,de mindenütt azt olvasom itt, hogy ez gond. Miért?
2009. máj. 5. 18:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És bocsánat még egyszer az elírásért, senkit sem akartam feleslegesen fárasztani. Köszi, ha még reagáltok.
2009. máj. 5. 21:25
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia.Én vagyok a n10-es.A én lányom 6 hónapos,kb.8 hetes kora óta így van,eszem ágában sincs átállítani egyenlőre.Szerintem ráérsz az átállással,addigra biztos változni fog valamelyest valószínű,magától.
2009. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is apa feladata a fürdetés de mivel3müszakban dolgozik nem mindig tudja megoldani.Ha így az elején nem csinálsz neki egy ritmust nagyon nehezen fogod majd késöbb rászoktatni.És mi van ha apát esetleg kirugják?És mondjuk 4müszakban dolgozik amikor menni kell éjjelre akkor nem fürdeted meg?Bocs,hogy ezt írom de szrintem szépen fokozatossan álljatok át a 8órára és majd meglátod mennyivel jobb neki.Üdv
2009. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!