Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babajoghurt/Humana, Milupa/6...

Babajoghurt/Humana, Milupa/6 hónapos kortól. Ti adjátok a babátoknak? Mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Én 8 hós kortól adtam, amikortól a joghurtot lehet. De eleinte natúr Aktiviát evett, csak később tértünk át a babajoghurtokra. Akkor is felváltva a natúrral. A babajoghurtnak az az előnye, hogy nem igényel hűtést, ez nyáron nagyon praktikus, ha megyünk valahova.
2009. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
a fiam is 8 hónapos kortól kap natúr joghurtot (aktivia), miután azt akkortól már lehet, ahogy a túrót is. milupát/humánát még nem adtam neki, de pont az előző válaszoló által említett praktikuma miatt szerintem nyáron fogok. Ja, és most 9.5 hónapos a fiam.
2009. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

Én semmi tejterméket nem adok 1 év alatt, mert asztmás vagyok. Nem játszok a sorssal...

Amúgy a babajoghurtoktól, mint Danoninó egyenesen rosszul vagyok, meg attól is, ha valaki a 10 hós gyereket kinder pinguival és tejberizzsel uzsonnáztatja...Szerintem nem neki való még.

Nekünk a dokinéni is azt mondta, hogy annyi finom más dolgot ehet, ne is adjak neki iyleneket (még tejpépet sem)

De persze kinek a pap, kinek a papné..

2009. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek! A Danonino, az nem babajoghurt. Azt én is csak 1 éves kortól adtam. A babajoghurtban úgy van feldolgozva az állati fehérje ( magyarul tehéntej) hogy az olyan piciknek is megfelelő legyen. Mint a tápszerekben. Persze ha van a családban hajlam az allergiára, akkor vigyázni kell. A Kinder Pingui tényleg hülyeség, akkor már inkább a túró Rudi, csoki nélkül.

Amúgy első voltam!

2009. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!