Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért utálja a kiságyát?

Miért utálja a kiságyát?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 és fél hetes. Cicin alszik el, és ha óvatosan berakom a kiságyba, 5 perc múlva felébred és keservesen sír. Szeretném, ha a a kiságyába szokna, hogy csináljam?
2009. máj. 5. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi 12 hetesek vagyunk, az en kisfiam is utalta eleinte. En fokozatosan szoktattam bele, 1 het alatt megvolt. Szerintem eloszor is ne akkor tedd bele, ha elaludt mert akkor azert sir, ha felebred mert nem tudja hol van. A karjaidban aludt el, neki ez az utolso kep elelvas elott es mikor megebred akkor Te nem vagy sehol. Ezt egy konyvben olvastam. Tedd le ebren. En eleinte leultem melle es fogtam a kezet, simogattam mig el nem aludt. Adtam neki cumit, ami megnyugtatta. Alltam az agya felett es latott, de megis a kisagyaban volt. Enekeltem neki. Ma mar csak leteszem es kijovok a szobabol. Sok sikert es TURELEM...)
2009. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, megpróbálom. kkor sem vetted fel, ha keservesen sírt?
2009. máj. 5. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!