Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 8 hós kisfiamra...

Mit adjak 8 hós kisfiamra keresztelőjén?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Sötétkék, szürke nadrág, fehér ing, lehet mellény, kötött kabát.
2009. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A C&A-ban vettem kompletten egy fekete nadrágot fehér inget, fekete mellényt és hozzá csokornyakkendőt. Nagyon édes.
2009. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az ing legyen fehér, a de a többi ruhadarabnál nincs ilyen megkötés, csak hogy mindenképpen ünneplős, csinos legyen. pl : vajszínű, galambszürke, fekete, sötétszürke, szürkéskék stb... Az is lehet, hogy pl sötétbarna nadrághoz adsz rá vajszínű vagy mogyoróbarna mellényt, avagy fekete nadrághoz szürkét + ugye a fehér ing. Nem kell ragaszkodni a fekete/fehér összeállításhoz, ha te színesebbre vágysz.

A templomokban hűvös szokott lenni, egy szál ingen fázna valszeg, ezt vedd figyelembe.

2009. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vatera, teszvesz, ott sok kisöltöny, ünneplős szett van, vagy Bp-en a Józsefvárosi piacon is láttam mini öltönyöket mellénnyel inggel. 7 000 körül.
2009. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

7000? annyim nincs rá. a C&A -ban mennyi a komplett?

na majd körbenézek...

köszi mindenkinek, ha még van ötlet várom!

2009. máj. 6. 10:22
 6/8 A kérdező kommentje:
ja, a szín oké, csak melegítőben mégsem vihetem.. esetleg barna kord nadrág? az nem jó? és cipő? még nem jár, ilyen bebújosunk van csak. azt is vegyek?
2009. máj. 6. 10:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Én varrattam neki egy kis öltönyt(nadrág, mellény, csokornyakkendő). az anyag és a varrás díja volt 2500 ft. :)
2010. szept. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most láttam csak a dátumot!:P kicsi lekéstem!:D
2010. szept. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!