Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert javasoltok?

Milyen tápszert javasoltok?

Figyelt kérdés
4 hós szopizósak vagyunk,de ritkán kiegészítésre van szükség.A doki Beba-t HA/AR irt fel mert nagyon bukós,de ezt is kibukja,és ugy látom fáj tőle a pocakja.Milyet irassak fel a babával ami nektek jól bevált?
2009. máj. 4. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk Milumil HA Startot írtak fel a születésekor, és egy éves koráig azt kapja. Ha nagyon bukós, és az antirefluxos táp is visszajön, akkor az még esetleg beválhat, h' nagyon lassan eteted, és közben egyszer-kétszer büfiztetni próbálod. Egyébként érdekes, h' az én lányom majdnem kilenc hónapos, de a tápszert a mai napig csak újszülött cumival eszi, a nagyobb lyukúból nem akarja. Ha a cumi meg a többszöri büfiztetés már megvolt, akkor lehet, h' tényleg a tápszerváltás lesz a megoldás. Minden jót nektek!


Még annyi jutott eszembe, h' nálunk kezdetben nagyon mohón evett, és sokszor túlette magát, ezért kijött a felesleg, még az anyatej is, pedig igény szerint szoptattam. Ezzel nem igazán tudtam mit kezdeni, idővel rájött, h' úgyis rendszeresen kap enni, nem muszáj falni:)

2009. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia.Köszi kipróbálom,lassan eszünk és sokszor büfizünk,utána fél órát függőlegesen van,meg van emelve az ágy is,mégis bukik,de szépen gyarapszik ezért olyan nagyon nem agódom.De a pocakfájása,és a feszengése viszont zavar,és ezek olyankor vannak amikor kapja a pótlást.Arra is gondoltam,hogy az AR tápszer nagyon megüli a pocakját.
2009. máj. 4. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!