Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszéket vettetek vagy...

Etetőszéket vettetek vagy fogtok venni?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is bébihordozóba pihenőszékbe eteti a babáját. Apósom is be szólt minek etetőszék?! Ti hogy gondolkodtok erről?
2009. máj. 4. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Szia

Mi fogunk venni etetőszéket. Szerintem abban jobban el tud majd szórakozni a kajával. Használtat fogunk venni, már böngésszük a hirdetéseket.

2009. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Mi 4 hósak vagyunk,de fogok etetőszéket venni.Sőt ugy gondoltam,hogy már most megveszem,olyat ami dönthető,mert nagyon szeret a konyhába nézelődni pihenőszéke viszont nincs,ezért ilyet veszek és ebbe beletudom őt tenni,tud benne játszani is.én etetőszék párti vagyok.szerintem kényelmesebb ott enni,etetni.
2009. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Mi megvettük az etetőszéket már mikor terhes voltam:) Akkor volt akcióban:) Aztán vagy 8-9 hós lett a fiam mire használni tudtuk, mert nem ült ám meg olyan stabilan, így a hordozójában etettem (meg nagyrészt anyatejezett).Szóval elég későn kezdtük el használni, sztem nem kell elkapkodni:)
2009. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Mi akkor vettünk,amikor már nem fért el az ölünkben és nagyon kapálózott,ez kb.5.5 hónapos korában követezett be.Használtan vettük,a háttámlája és a magassága is állítható.Nem bántam meg,nagyon örültem neki és a lányom is szereti.Most 6 hónapos.
2009. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Én hordozóban etettem, de már nem nagyon fér bele:) És már bekötni nem kartam, viszont kihintáztatta, és állandóan attól féltem, h kiesik.

Én teszveszen vettem egy brevi etetőszéket, semmi extra, nem dönthetős, de 2400 Ft volt, és a célnak bőven megfelel. 1 hónapja ülünk benne csak, most lesz 9 hós. Én nem akartam extrát, csak etetésre használom, nem hagyom benne játszani, játszon a szőnyegen, kússzon, másszon. Anyósom azt mondta, mikor meglátta, h jó lesz ez...Meg h az ő gyerekeinek nem volt etetőszék. Ezeket persze azért mondta, h nehogy neki kelljen venni jobbat..,Szóval ezzel ne törödj. Jah, ha még egyszer veszek etetőszéket, a fából készültet választanám, sokkal kényelmesebb, nagyobb az ülőrésze.Egy ismerősömnél már tök jól megült abban, itthon meg eldölt a miénkben. Persze ha ultraszuper széket veszel újonnan, lehet, h azok kényelmesebbek. A fa tipusut már kb 5000 Ft-ért megtalálod teszveszen, v vaterán.

2009. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem etettem a hordozóban,inkább a pihenőszékben.Aztán kb.5 hós korától etetőszékbe tettem,mivel több fokozatban dönthető,így szinte feküdt benne.Már 11 hós,és megszokta,h csak az etetőszékben eszik,nem mászkálva,vagy ölben.
2009. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most 6 hónapos kislányomat(tápi-anyatejes volt) 4,5 hónaposan kezdetem kóstoltatni, akkor még hordozóban. Hamar bebizonyosodott, hogy nem ez a legkényelmesebb hely az evéshez a babának és mamának sem. Csak egy pozícióban helyezkedhet el benne, széltében-hosszában nem elég tágas, hiszen annak nem is ez a funkciója, nem beszélve arról, hogy teljesen összemaszatolják a pempőkkel.

Április elején vettünk egy szuper etetőszéket (19,900,-)és ha előbb tudtam volna, hogy ennyire beválik már előbb beszereztem volna. Több pozícióba dönhető könnyedén, akár eszi közben is, attól fügően miből adod az ételt, könnyen lemosható, a magassága pedig az én igényeimhez igazítható, hogy ne menjen szét a hátam mire babucit megetetem. Kislányom is imádja a feltűnő színek és aranyos minták miatt, igazán jól el van benne. Használat után pedig összecsukható, hogy ne foglaljon akkora helyet.

Nem annyira olcsó, de legalább 4 éveskoráig nyugodtan lehet használni, így megéri. Én ajánlom neked.


Remélem segítettem. Boldog babázást!

2009. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Kiváncsi voltam mit írtok! Direkt nem írtam le a véleményem de én is úgy gondolom jobb az etetőszék. Még azt nem tudom eldönteni fa vagy műanyag legyen. A fába az tetszik hogy székké és asztallá lehet alakítani.
2009. máj. 4. 18:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi asztalra szerelhetőset vettünk,mert kicsi a konyha.imád benne ülni,köztünk lenni.Most 7és fél hónapos,kb. 1 hónapja használjuk rendszeresen.

szerintem fát vegyél.....

2009. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én pihenőszékben etetem, de ahhoz le kell ülnöm a földre, ha otthagyok valamit az asztalon ami kell az etetéshez akkor állhatok fel..na ez azzal jár, hogy piszkosul fáj már a derekam. Szóval mindenképpen fogok venni, az 3 éves koráig jó kb., együtt tudtok majd enni, közösen a családdal...stb...stb..ezer indok van miért vegyél!
2009. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!