Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki mecsek baby...

Használ valaki mecsek baby teát? Vélemények róla? Hogyan ízesítitek? Az egyszer lefőzött tea meddig adható oda a babának? Szoptatás mellett is lehet adni vagy csak tápszeres babáknak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokáig használtuk. Nem ízesítettem. Hasfájós babáknak ajánlják, de bárkinek adható.
2009. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én adtam a babámnak 3 napig, de nem jött be, mert éjjszaka nem aludt tőlle. Én reggel lefőztem és egész nap azt adtam neki, cukorral ízesítettem. 150 ml teához tettem másfél kávéskanál cukrot. Nekünk hasfájásra az infacol vált be.
2009. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes a babám és én már 3 hete adom neki, de mindig frissen készítem naponta kétszer is akár, mert nekem valahogy hamar bebüdösödik,szopizás mellett is adhatod nem árt a változatosság,amennyire lehet ebben az időben,én rakok bele egy fél kiskanál cukrot 100 ml szoktam csinálni
2009. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Úszülöttkortól adtam a kislányomnak,pici cukorral,de ha megissza anélkül annál jobb.Mi tápszeres és anyatejesek voltunk.Mivel jön a meleg adhatod neki.Szerintem egy nap 2-szer főzz neki.
2009. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy a baba kamilla-édeskömény egyvelegétől nem aludna. A sok cukor viszont pörgeti őket, emeli a vérnyomást. Babám anyatejes vo lt 5,5 hóig , addig olyan 40-50 ml-t ivott meg belőle naponta, most tápi-főzi-gyümi mellett megiszik 1,5 dl- t/ nap. Én egy icipici barna nádcukrot rakok bele, de valószinűleg azt sem kéne. Aznap odaadható a tea, mikor lefőzöd mondjuk reggel. Nekem csak langyin issza meg, szóval 5 mp- re mikrózom ivás előtt.
2009. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem ízesítettem sehogy. Minden reggel lefőztem, ha megmarad, kiöntöttem.

Jó volt, nem volt vele semmi gond:-)

Ha elfogyott egy doboz, utána nem adtam tovább, akkor vizet kapott. Mikor beteg volt, akkor adtam megint neki teát. De nem adom folyamatosan.

2009. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még valami,úgy hallottam étvágytalanságot tud okozni,ti hogy tapasztaljátok?
2009. máj. 4. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát az én hathósom , mint ahogy irtam, megiszik napi1,5 vagy 2 dl- t belöle, emellett ennyit eszik átlag/nap: 550 g tápi, 1 ü főzi, 1 ü gyümi. Szerintem messze nem étvágytalan:) simán adom étkezések között, és akkor is ugyanannyit eszik, mint mikor nem ivott semmit. Volt olyan is hogy nem ivott, mert hidegebb volt a tea, ugy nem issza meg:)
2009. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!