Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi egy majdnem 12 hónapos...

Mennyi egy majdnem 12 hónapos kislány napi gyümölcs mennyisége?

Figyelt kérdés
Az én kislányom, 1 nagy almát és 1 banánt hajlandó megenni mostanában. Néha 2 alma és 1 banán. Ez jó vagy többet kéne ennie? Ja és csak reszelve és turmixolva hajlandó megenni, különben kiköpi! Vagy többet kéne ennie? 1-2 hónapja az üvegesekből 2 üveg/nap megevett, abba vajon egy üvegbe mennyi gyümölcs lehet?
2009. máj. 4. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez bőven jó. Van aki sose eszik semmit.
2009. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg, ez most igaz?? Én meg kétségbe voltam esve, hogy ez kevés. De azért várok még további hozzászólásokat!
2009. máj. 4. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg neki. A kisfiam majus vegen lesz 1 eves, es delutan eszik uzsira gyumolcsot, egy uveg gyumolcsos bebi etelt. Ebedre fozeleket kap. Neha eszik 1-2 harapast az almambol, amit en eszem, de ennyi. Szoval szerintem a tiednek eleg 2 alma es 1 banan. JA, es az enyem utalja a banant. :(
2009. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lánykám most múlt 1 éves. napi 2 banánt és 1/2 almát eszik 1 nap.( az alma nem tartozik a kedvencei közé).

Az üvegeseket pár hete nem eszi meg.

Kicsinek imádta az Őszibarackot is( 1-et megevett), de mostanában nem adtam neki, mert nem volt.

Minden jót Nektek:)

2009. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Huu, akkor köszönöm az eddigi válaszokat, akkor kb annyit eszik az én kislányom is mint a tietek!! Megnyugodtam:)!!!

Amúgy reggel 2 dl tápszer, utána az alma banán, majd délben főzelék vagy a mi ebédünkből, délután a maradék alma, vagy új lereszelve turmixolva, este tejpép és tápszer!

2009. máj. 4. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!