Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lencsét, sárgaborsót mikortól...

Lencsét, sárgaborsót mikortól lehet adni?

Figyelt kérdés
8 hónapos a babám. Ha lehet neki adni, akkor hogyan készítsem el?
2011. okt. 23. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan görcsöt csinálhat neki,hogy te is sírva fakadnál.
2011. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát hidd el, hogy azt nem akarnám. Csak láttam olyan táblázatot, amiben 8 hótól írja. Ezért kérdezem inkább meg.
2011. okt. 23. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:

www.babakaja.com


Én ez alapján csináltam a hozzátáplálást minden gyerkőcnél, 11 hónaposan vezettem be a lencsét és a sárgaborsót.

2011. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 judavi ***** válasza:
Az egyik ismerősöm - védőnő javaslatára - 4 hónapos korától adott neki lencsés krumplit. Imádta a gyerek, nem okozott nála gondot.
2011. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kislányom eléggé érzékeny gyomrú, hasfájós. 7 hónapos múlt mikor adtam neki először a 4 hónapos kortól adható körte bébiételt. Este nagyon ordított. A natúr joghurttól is fáj a pocija. Úgyhogy akkor várok még ezzel.
2011. okt. 23. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 16 hónaposan kapott sárgaborsót először, és két napig fájt a hasa. Nem főztem előtte itthon, mert nem szeretjük.
2011. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!