Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HOgyan adhatnék meggyet a...

HOgyan adhatnék meggyet a nyolc hós lányomnak, h ne legyen túl savanykás?

Figyelt kérdés
A múltkor kínáltam neki tejpéppel(Sinlac) keverve. Nagyon fincsi és guszta volt(szerintem:)), de neki túl savanyú. Pedig tettem bele cukrot is, de mégis. Hogy csináljam még édesebbre?A meggyes joghurtot pedig megeszi, tuti h szeretné másképp is a meggyet.
2009. máj. 3. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg összekeverni édesebb almával vagy banánnal. Talán így jobb lesz. A legeslegvégső esetben talán a vaníliás cukor segít
2009. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én meggyszószt szoktam készíteni,főzök bele kicsi almát és krumplit,lehet húst is,egy pici cukor mehet bele.
2009. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én Milupa Vaniliás Ha pépbe rakom
2009. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy készül pontosan a meggyszószod?
2009. máj. 3. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Én banánnal adom a kisfiamnak és imádja.
2009. máj. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár kocka vékonyra vágott krumplit előfőzök,amikor félig puha akkor teszek egy negyed almát(el is maradhat)is bele darabolva és kis idő múlva hozzáteszem a magozott mirelit meggyet melyet megmostam,amikor puha minden akkor egy mokkáskanál liszttel és teáskanál tejföllel behabarom és teszek bele egy teáskanál étolajat.A husit úgy szoktam készíteni neki hogy sokat megfőzök és kiadagolva lefagyasztom,amikor a főzelék kész akkkor beledobok egy adag husit,rottyan egyet,kihülés után turmixolom.Szerintem liszttel habarhatod,a tejfölel óvatosan,de ha már evett és nincs baja akkor mehet.10 hós a lányom és én mindig főzök neki.Remélem tudtam segíteni.
2009. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!