Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van az hogy 7,5 hós...

Mitől van az hogy 7,5 hós kislányomnak már 1 hete folyik az orra, kicsit szörcsög? Allergiás lehet?

Figyelt kérdés
Vízszerű az orrfolyása,néha ki is szívjuk meg fújok be neki sterimart,de nem javul!Nagyon nem zavarja csak néha szörcsög.....meg állandóan a száján veszi a levegőt!Mit tegyek?
2009. máj. 3. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha,lehetséges. Köhögni nem köhög? Szeme nem piros vagy nem szokta vakarni?
2009. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen korban még nem alakul ki allergia, nekem ezt mondta a doki, valószínű vírusos nátha, ezt bárhol összeszedhette, vidd el dokihoz és ő ír fel, orrcseppet, calcimuscot stb és gyorsabban elmúlik, mi 2 hétig benne voltunk.
2009. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én oscillococciniumot adtam neki. vizébe tettem és egész nap kortyolgatta óránként kb. több c-vitamin és orrszívás, kb egy hét alatt jött rendbe
2009. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is, én is allergiára gondoltam. 8 hónapos, pont egy hete vannak tünetek. Megírod ha látta doki a babádat? Én már nem viszem, nincs rosszul, kalciumom meg van itthon.
2009. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Doki annyit mondott h ha lázas lesz szóljak!1 napot volt kicist lázas meg hőem.aztán ennyi de az orrfolyás maradt!Már csak reggel meg este szippantjuk az orrát!Amúgy semmi más tünete nincs,csak az h folyik a nói 1 hete!Bár ma már kicsit enyhült!De őt ez nem is zavarja,se a szörcsögés.....de majd holnap megint beszélek a dokival aztán írok!
2009. máj. 3. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!