Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Született valakinek a babája...

Született valakinek a babája 2009. 03. 06-án? Az érdekelne mennyit fejlődtek, milyen problémával küszködtök?

Figyelt kérdés
Mi köti le a babáitokat? Mi a napközbeni alvással. Nagyon nehezen megy, pedig álmos a kislányom. Van ötletetek mit csináljak?
2009. máj. 3. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 03.11-én született a kislányom, picike volt 2,75kg és 49cm, de azóta sokat hízott már 4,4 kg körül van, csak szopizik, hál istennek van tejem. :-)

Nem hasfájós hál istennek, de néha adok neki Gripe WAtert az vált be.Egy hete teli volt az arca kis pöttyökkel, mert állítólag erős a tejem, de írt rá a doki krémet, és már most nagyon szép megint. Egy napunk úgy néz ki, hogy általában 7 körül kel, szopi, akkor felvan 1,5-2 órát, kicsit dajkálom, játszunk, de utánna igényli, hogy tegyem a kiságyába, mert van neki felakasztva 1 sárga kacsa,és azzal játszik, ahogy kapálódzik beleakad a keze mozog, és akkorákat vigyorog neki, hogy csak na, meg gagyarászik neki, persze még a maga módján, majd ebbe szép lassan bealszik, utánna a nap többi része még nagyon változó, mert vmikor alszik 3órát, de vmikor csak fél-1 órákat, természen minden felkelés után szopi. Általában 1-2 körül indulunk sétálni vmelyik mamához, onnan 4-5 felé érünk haza, persze ott szopi, de ameddig a kocsiba tolom általában alszik. Majd este 7 körül fürdetjük, apa is megszeretgeti még este, és általában 8 körül alszik el, majd éjszaka 1-2kor kel, utánna 4-5kor, majd reggel 6-7, de utánna már fel akar lenni mint írtam.

Bocsi, kicsit hosszú lett, remélem segítettem. De írhatsz konkrét kérdést is.

2009. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ötödikén született


utal hason lenni


130 milit eszik 5x egy nap


5.5 kiló (3,6al szuletett, és 57 centivel)


nagyokat kurjong a jatszószőnyegre, szereti ha tornaztatom, eneklek neki, szereti a pihiszéket


ha a hasamra teszem, mindig megnyugszik, most is itt alszik, bar most le is kellett vetkoztetni, mert nagyon sírt


mit irjak meg? :)

2009. máj. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az én babám nappal nehezen alszik, és olyankor keservesen sír! Mi 3560-al született és 49 cm. Most 5400 gramm, és 56 cm. Ő is sokat gagyorászik, csak ez a fránya nappali alvás. Van ötletetek? Éjszaka a 8 órás fürcsi után hajnal négykor kel, majd reggel nyolckor. Tápszeresek vagyunk.
2009. máj. 3. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!