Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen arcot vagott a babatok,...

Milyen arcot vagott a babatok, amikor eloszor kostolt mast az anyatejen vagy tapszeren kivul? Mit kostolt es mennyi idos volt akkor?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Szegénykém savanyu arcot vágott nagyon de még most is az uj izeknél:))

4hosak voltunk és almát ettünk elöször(kis drága nagyon fintorgott)

Most 6hosan imádja:)

2009. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olyan arcot vágott, mint aki citromba harapott :D

Hat hós volt és szintén almát kapott.

2009. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Anyatejes kisfiam nem egészen 6 hósan kapott először almalevet. Úgy ette-itta a kiskanálból, ahogy a száján befért. Másnap már nem izlett neki, simán a szemem közé köpte. 2 hétig nem is volt hajlandó semmit enni.

(Aztán a krumplival is eljátszotta ugyanezt.)

2009. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3,5hosan gyumolcsot.Elegge osszeszoritotta,es csucsoritette a szajat.De siman ment.Ha valami nem izlik azt jelzi,eleg rendesen.
2009. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én görögdinnyét adtam neki előszőr egyben. Akkor már 6 hónapos volt, 4 foggal. Ízlett neki, olyan érdekes feje volt, ízlelgette:) Addig még vizet sdem kapott, csak anyatejet.
2009. máj. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 és fél hósan almát kapott előszőr és nagyon fintorgott , mintha citromba harapott volna.
2009. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. En ma kostoltattam a fiammal eloszor almalevet, 5 honapos, eddig csak anyatejet kapott. Nem volt semmi reakcioja. Mintha csak a ragokat vagy amatz ujja dugtam volna a szajaba. Lehet nem erett meg ra? Pedig nagyon nezte mar hogy mit eszunk. Gondolom, ez kesobb valtozhat majd. Holnap azert megprobalom ujra:-)
2009. máj. 2. 17:26
 8/9 A kérdező kommentje:
amatz ujja=az ujjamat
2009. máj. 2. 17:26
 9/9 anonim ***** válasza:
4,5 hósan almát kapott(hippest) és inkább csak az volt a furcsa a számára hogy nem folyik, de nagyon aranyosan grimaszolt egyet, utána meg tátotta a száját a köv. falatért. azóta is imádja
2009. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!