Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak éjszaka 5 hónapos...

Mit adjak éjszaka 5 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Elapadt sajnos a tejem és nem igazán tudom, hogy éjszaka mit adjak a babámnak, mert eddig cicizet. Most akkor éjszak kináljam meg tápszerrel vagy tea? Még csak ez a 2. napunk így tápszerrel. Előre is köszi a válaszokat.
2009. máj. 2. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ejszaka is szoptattal akkor nyugodtan adhatsz neki tapszert.En igy csinalnam.Felesleges raszoktatni az ejszakai teaztatasra.De ezt dontsd el te,hogy neked mi a jo.Nekem az elejetol kezdve keves volt a tejem,ki kellett egesziteni.Most 6 hosak multunk,2,5honapos koratol atalussza az ejszakat.
2009. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy amikor felsír nem adsz neki semmit, csak elringatod! Én szoptattam, de éjszaka nem mindig! Az enyém visszaaludt. Most ott tartunk, hogy próbálnám megitatni, de a fejét is elfordítja. Megsimized a hátát és kész.

Aztán szépen tudni fogja, hogy éjszaka nincs kajcsi és aludni fog!

2009. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!