Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek már van bölcsis babája?

Akinek már van bölcsis babája?

Figyelt kérdés
megyek beíratni a gyerkőcöt jövő évre. Itt nálunk nagyon rossz a bölcsi helyzet, rengeteg gyerek, kevés férőhely. Akkor van esély, ha azt mondom egyedülálló vagyok. (nem vagyunk házasok a párommal, így hivatalosan tényleg az vagyok). Elvileg nálunk nem a bölcsi dönt, hanem elküldi a polgármesteri hivatalnak, és ők döntenek majd kit vesznek fel, szóval esély sincs beszélni valakivel, hogy nagyon fontos nekünk a felvétel, mert hiába van papíron jó keresetünk, mellette óriási a hitelünk, amellé fizikai képtelenség magán bölcsit is fizeti. Szóval ha ezt töltenénk ki a papíron, hogy egyedülálló vagyok, azon lebukhatunk, vagy van esély? Nem tudom mennyire ellenőriznek ilyenkor, azért kérdezem a a már bölcsis gyerekek Anyukáját, ők tudják mi megy ilyenkor.
2011. okt. 17. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz, nálunk nincs ilyen rossz helyzet, de szerintem ha egyedülállónak írod be magad, azt ellenőrzik, vagy akár a szomszédtól is megkérdezhetik, és jön a lebukás. Remélem azért sikerül a felvétel a bölcsibe.

2011. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

nálunk is hasonló volt a szitu.

nem vagyunk házasok, ráadásul egy kis faluban élünk. nem ott dolgozunk, ahová "körzetileg" tartozunk, hanem egy másik városban, az ellenkező irányban. nekem és a babámnak csináltunk egy ideiglenes lakcímet abban a városban, ahol dolgozunk (ott laknak sógornőmék), és egyedülállóként kérvényeztem a bölcsit. felvették simán, a kutya nem ellenőrizte, pedig kisvárosról van szó.

ti is megcsinálhatjátok, hogy a párod szerez egy ideiglenes lakcímet, és papíron ott lakik. nem hinném, hogy a szomszédok szava lenne a döntő egy bejelentett lakcímmel szemben...

2011. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. okt. 18. 07:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!