Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Stokke Sleepi termékkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én megőrülök érte,de szeretném tudni,jól döntök-e ha ilyet veszek babumnak?
2009. máj. 2. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Láttam egy baba boltban, szerintem annyira nem nagyszám. Egy hagyományos formájú kiságy is tökéletes arra a 2 évre, s annak a középső rácsait is ki tudod szedni hogy később ki be másszon a baba, illetve mindd két oldaláról le lehet szedni a rácsot, csak a fejvég, s lábvég marad, (Nekem speciel az jobban tetszik, mert szép fa színes szívecskék, felhők, hold, vagy napocska lehet rajta, nekem ez az ágy túl snassz) s kész is a mini ágy, amit tovább tud használni még 2-3 évig, s ha kifeküdte a matracot, abba tudsz újat venni elérhető áron.

Ha megengedheted magadnak, s annyira tetszik, akkor nyugodtan vedd meg.

Néztem a stokke babakocsit is, azzal az volt nekem a problámám, hogy kombi kocsi kell hozzá hogy a váz bele férjen a mózessel vagy az ülőrésszel. És nagyon kicsi az ülő része, egy ducibb babának már nem kényelmes. Inkább a Quinnyt választottuk.

2009. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából azt 7 éves korig lehet használni!Át lehet alakítani oválissá,majd ha elmúlt kb.7-8 éves akkor lesz belőle 2 szék!Azért olyan drága,mert végüli 3 ágy és 2 szék!A matracokat és még számtalan textilt és lepedőt meg fejvédőt hálózsákot kapok hozzá!Így már megéri még ha gyűjtenem is kell rá!A babakocsi nekem nem tetszik,mert szerintem már ránézésre látható,h kényelmetlen és az alakja is béndzsa!
2009. máj. 2. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, de én inkább mindig új ágyat vennék, ami akkor neki épp kényelmes, méretben is megfelel.

Nagyon sokan lecserélik a kiságyat 2 éves kor után, de van hogy hamarabb is, mert mikor már ülni tud majd a baba, van hogy álmában felül, s elvágódik, s beveri a fejecskéjét a rácsaba. Hiába van rácsvédő körbe, magasabban van ülve a baba fejecskéje mint a fejvédő, s óhatatlan hogy be ne verje, s fel ne keljen rá a baba. Ezek tapaszasztalatok, szóval sokáig nem lehet kihasználni a rácsoságyat. Sokminden van ami tetszik, de használat közben jön rá az ember, hogy nem praktikus! EGyébként a Kikában láttam tegnap ilyen ágyat, az nem stokke volt, hanem márkátlan, de olcsóbb volt jóval.

Mint pl. többet nem vennék olyan bodyt aminek patentos a nyaka, mert alig bírom áthúzni rajta a baba fejét, pedig pici feje van, vagy olyan rugdalózót ami lábfej nélküli, mert a zoknit mindig lerúgja, ha meg harisnyát adok alá melegevan, stb.

2009. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!