Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi szilárd ételt eszik...

Mennyi szilárd ételt eszik egy 11 hónapos baba? Elvileg mennyi a súlygyarapodásuk havonta?

Figyelt kérdés

Az én babám sokat akar szopizni, viszonylag keveset eszik szilárdat, és nem tudom, hogy jó-e ez így.

Amúgy nem sovány, csak az utóbbi időben keveset gyarapodott és a védőnő rám ijesztett.

De elvileg a babák "tudják" mi a jó nekik? Nem?


2009. máj. 1. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem tudom megmondani neked h szopizás mellett mennyi szilárd kaja a normális, mert az én babóm már nem szopizik. De ő ezeket eszi egy nap. De van h a tejpép helyett is főzeléket kér.

Reggel tápszer, tízóra körül gyümi, ebéd főzelék, du. joghurt vagy túródesszert, vacsi tejpép és tápi.

mi múlt hónapban 1 dkg sem hiztunk most visszont 40 dkg súlygyarapodásunk lett, hozzá tartozik h sosem volt egy nagy zabagép a tűndérkénk.most 8900 g a súlya a lányunknak.

üdv.11 hós baba anyukája

2009. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!