Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes a kislányom, mennyi...

7 hetes a kislányom, mennyi időt lehet a baby hordozóba, ami kocsiülés is egybe?

Figyelt kérdés

Tegnap 1 órát volt benne, mert mennem kellett vissza a dokimhoz, de nekem úgy tűnt hogy kényelmetlen lehet neki benne,hiába tettem minnél vízszintesebbe, mégis kicsit ült, bár végig aludta. Nem terheli ez a kicsi gerincét?

Holnap mennénk hosszabb útra kb.2x1óra plusz még ott is a babyhordóba lenne kb2óra szerintetek menjünk, vagy mi inkább maradjunk otthon.


2009. máj. 1. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
hát a legjobb a mózes kosár amíg bele fér. Van olyan amit a kocsiba is belehet kötni. De tuti biztos lehetsz ha kényelmetlen neki akkor jelzi elég hangosan azt.
2009. máj. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ennyit nyugodtan lehet benne. ezek úgy vannak kialakítva, h lehető legkevésbé terhelje a gerincüket és biztonságos is legyen. 1ik barátnőm kisfia szinte egész nap abban volt fél éves koráig, mégsem lett semmi baja:)

a fiam is aludta már benne, ráadásul mi sokat is autózunk, szóval teljesen nyugodtan menjetek.

2009. máj. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszike a megnyugtatást...

akkor lehet mégis megyünk, mert rám is rám férne egy kis kikapcsolódás

2009. máj. 1. 08:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Baromi egészségtelen, még a gyártók sem ajánlják a mindennapos használatot és max 1-másfél órát egyszerre, de azért egyszer-egyszer belefér egy ilyen nap is :) Én elmennék a helyedben :)
2009. máj. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyetértek a 10:24- essel, mert valóban nem egészséges. Ebben a korban én mózeskosárban furikáztam mindenhova vele, s 5 hónapos korától váltottam, de ott is csak az autóban, később meg az etetésekhez.

Szóval én mindenképpen mennék, de mózeskosárban vinném, s később használnám a hordozót, de akkor is módjával. Úgyis szeditek a D vitamint, emellett jöhet a masszázs, a hasra fektetés, hadd erősödjenek a hátizmok, amik tartják a gerincet!

2009. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz 9 hós a fiam és első perctől nagyon sokat volt a hordozóban és nagyon szeretett benne lenni, még most is abban eszik cümisüveges kaját. És semmi baja szép tartása van.
2009. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A 13:09- esvagyok. Csak annyit szeretnék még hozzáfűzni, hogy a káros következmények nem láthatóak, azaz nem púpos, vagy ilyesmi. Viszont tutti lesz gerincferdülése! Bizonyított, hogy a gerincferdülések jelentős része már csecsemő korban kialakul, amire majd csak rátesz egy lapáttal az iskolatáska. Legalább adjunk neki egy esélyt!

2009. máj. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!