Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 10 hetes kisbabám az elmúlt...

A 10 hetes kisbabám az elmúlt hét óta sokkal kevesebbet eszik és nagyon sokat sír. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Korábban 120-130ml-t is megevett (anyatejes), most pedig 50- 80-90 ml-t. Szó szerint ordít etetés közben. Ahogy elfektetem már sír, alig birom ezt is belédiktálni. A súlya is alig gyarapszik. Eddig 200g-ot hízott hetente, most viszont csak 80g-ot. A hasa nem fáj egész nap, ebben biztos vagyok. Éjszaka hála istennek alszik. Nagy köldöksérve van nem tudom, hogy ez fáj e neki estleg. A védőnő sokmindent mond, egyik tanáccsal sem vagyok kisegítve.
2009. ápr. 30. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Halihó!

Mi 13 hetesek vagyunk és ugyanez van nálunk is.

Nem akar szopizni. Én még nem adtam fel. Felhívtam egy szoptatási tanácsadót, aki nagyon hasznos válaszokat adott. Szerintem próbáld meg Te is, mert minden babánál más a probléma. Mi már a 4 nap küszködünk, de kaptam egy pár jó tippet. Kitartás!

2009. máj. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! itt vagyok, csak akadtak gondok így csak most tudok ideülni.nincs mensim, a lefejt tejet is próbáltam, sőt teát is de egyátalán nem kell neki. a cumisüveget kifejezetten útálja.most egy kicsit nyugottabb lehet hogy a tegnapi idióta idő is közrejátszott.
2009. máj. 1. 09:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem kevesebb kicsit a tejed? Nekem akkor csinálta ezt, mikor nem ömlött annyira és tök ideges lett tőle, inkább nem is evett. Ha lefejed a szopi után, marad ugy 50 g körül még? Ha nem, akkor kicsit kevesebb és mérges ezért. Hány óránként szopik? Tedd gyakrabban cicire, akár két, két és fél óránként, főleg mikor sír, nyügös az etetések közt. Ha gyakrabban van cicin, a tej is több lesz, főleg ha utána még jól ki is fejed, és talán ő is eleget fog igy enni... Többször kevesebbet, majd visszaáll a rend.
2009. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Fejésnél nem marad 50ml. Van hogy 2 óránként etetem. Sokszor a cicit sem tudom a szájába tenni mert azért is sír. A lefejt tej sem kell neki sem cumisűvegből sem kanállal. Már régebbi tejjel is próbáltam, hátha megváltozott az összetétele, de az sem jött be. Még megpróbálom a tápszert.
2009. máj. 1. 10:33
 15/15 A kérdező kommentje:
Anyatejen kívülnem kap mást, a hozzátáplálást nem akarom még elkezdeni.
2009. máj. 1. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!