Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 10 hetes kisbabám az elmúlt...

A 10 hetes kisbabám az elmúlt hét óta sokkal kevesebbet eszik és nagyon sokat sír. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Korábban 120-130ml-t is megevett (anyatejes), most pedig 50- 80-90 ml-t. Szó szerint ordít etetés közben. Ahogy elfektetem már sír, alig birom ezt is belédiktálni. A súlya is alig gyarapszik. Eddig 200g-ot hízott hetente, most viszont csak 80g-ot. A hasa nem fáj egész nap, ebben biztos vagyok. Éjszaka hála istennek alszik. Nagy köldöksérve van nem tudom, hogy ez fáj e neki estleg. A védőnő sokmindent mond, egyik tanáccsal sem vagyok kisegítve.
2009. ápr. 30. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
gyerekorvos mit mond?
2009. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én feltétlenül elvinném dokihoz. Lehet hogy csak nagyon hasfájós szegény és kitapasztalta, hogy evés után fájni fog és ezért nem akar már enni se, de jobb kizárni a komolyabb gondokat.Gyors jobbulást neki!
2009. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

szia!

nem jött meg a menstruációd??

nekem akkor volt igy..megváltozott a tej íze, nem akart enni a gyerekem..:(

sokáig küszködtünk, aztán már annyira kivoltunk mindketten, hogy azóta fejem és üvegből eszik a kislányom.

2009. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mensid?
2009. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért irom ezt, hogy hagyd abba a szoptatást, de nem próbáltál adni neki legalább egyszer tápit? Szerintem éhes napközben, azért sír szegényke. Nem próbálod ki, hogy mit reagál rá? Vagy kifjni a tejed és üvegből adni? Szerintem próbálj váltani, hogy látsd a reakcióját, ugyis tenni kell valamit, olyan sokáig nem mehet, hogy alig eszik a kicsi!
2009. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Eszik már mást is, ugye?Nem kellene erőltetni a szoptatást-már el lehet hagyni valamelyiket, és adni mást-amiket lehet.Amúgy a lányom 10 hónapos, Ő sem akart enni mostanában, csak nyammogott-de most kibújt az 5. foga, és minden oké megint.Mindent próbálj ki, amit írtak,aztán megoldódik-baja nincs, ne aggódj!Olvashatsz a szopási sztrájkról a kismama oldalakon.
2009. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Uccsó válaszoló, szerintem elolvastad :) 10 hetes!
2009. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mármint nem elolvastad, hanem félre :X
2009. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocsi!!Tényleg elnéztem-közben felsírt a babám, és mennem kellett-tényleg sorry!!
2009. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
feltettünk kismillió kérdést a kérdező meg eltünt......
2009. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!