Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nem melegítem meg a...

Baj ha nem melegítem meg a 6hónapos fiamnak a főzelékeket?

Figyelt kérdés
szoba hőmérsékletűen adom neki.Semmi baja nem volt eddig,szereti őket.Egyáltalán muszáj melegíteni,és mennyire?
2009. ápr. 30. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam melegíteni, és semmi baja. Kisfiam inkább mindent (még a tápit is) szobahőmérsékleten szeret.
2009. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem melegítem meg neki! Mi is 6 hósak vagyunk!
2009. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem melegítettem az elején csak szobahőmérsékleten adtam, viszont most már nagyobbak vagyunk és szívesebben eszi meg ha melegebb az ebéd. Végülis mi felnőttek is szívesebben eszünk délben meleg ebédet.
2009. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:-) ez igaz,de valahogy sose tudom mennyire melegítsem,mondjuk este a tejpépet is langyosan kapja.
2009. ápr. 30. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a baba izlésén múlik. Ismerek olyan babát, aki csak hűtő hidegen ette a főzeléket, más meg csak melegen szereti. Ha neki jó így, akkor nem kell megmelegíteni. Én is szobahőmérsékleten adom.
2009. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, babája válogatja. Én éppen csak meglangyítom, mikróban egy perc, néha így is forró lesz.

Nyilván ha megégeti a nyelved, mikor teszteled, akkor meleg.

2009. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem baj. Az én babám annyira szereti a meleget, hogy még a gyümit is egy kicsit meg kell melegíteni.
2009. máj. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi is sokszor melegítés nélkül esszük a főzelékeket. általában mindent inkább hidegen, max langyosan szeret, még a tejpépet és a tápszert is. Azért valamennyire meglangyosítom először, de sokszor mire hozzákészülünk a a kajához, így is kihül neki. mire végzünk meg biztos, hogy teljesen kihül:-)
2009. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!