Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozott a csapvíz valaki...

Okozott a csapvíz valaki babájánál poci fájást vagy egyéb panaszt?

Figyelt kérdés
Egy éves tápszeres kislányom eddig Óbudai Babavizet kapott kizárólag. Sem teát sem más folyadékot innivaló gyanánt. A dokinéni szerint már ihatja a sima csapvizet is forralás nélkül, de én félek tőle, hogy baja lesz mert itt nálunk (Pécsett) nagyon kemény a víz. Mit tanácsoltok? Hogyan vezessem be a csapvizet ha egyáltalán be kell vezetni, vagy csak simán egyik napról a másikra adjam neki és kész?
2009. ápr. 30. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
ezen már én is jó sokat gondolkodtam, és azt beszéltem meg magammal, h még pár hónapig marad a babavíz, aztán először forralva, aztán keverem a babavízzel. asszem:))
2009. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!A fiam egy éves koráig én is babavizet adtam neki,aztán csapvizet,de forralva.Most másfél éves,még mindig forralom neki a vizet,pont azért,mert nálunk is kemény a víz.Megkérdeztem a védőnőt,nekem azt mondta hogy az se baj ha három éves koráig forralva kapja a vizet.Igazán nem tart sokból felforralni,ha nem is három éves koráig,de egy darabig még bizti forralva adom neki.
2009. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi még nem tartunk itt (fél éves a lányom), de egy anyuka írta a múltkor, h úgy kell, h először 1 kortyot, másnap 2 kortyot,...

Ha forralod még egy db-ig, akkor sincs semmi! Tényleg csak pár perc az egész.

2009. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Elfelejtettem írni,hogy én nem kortyonként vezettem be neki,hanem egyik nap még babavízzel készítettem a tápszert,másnap meg már a forralt vízzel.A védőnőm így mondta,de hát úgy látszik ebben a kérdésben is egyik védőnő így gondolja,másik úgy.De meg sem érezte a különbséget a gyerek,semmi baja nem lett tőle.
2009. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket.
2009. máj. 1. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!