Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit ajánlotok...

Milyen babakocsit ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

Olyan babakocsit keresek ami:

-Könnyű.

-Kicsire és könnyen össze lehet csukni.

-Vízszintesig dönthető(a következő babánknak is jó legyen).

-Lábzsákos legyen.(nem hátrány ha esővédője is lenne)

-Ja és 20eFt körül legyen az ára(nem gond ha ajánl nekem valaki használtat is vennék ha jó állapotban van!)

Köszi a válaszokat.

10,5 hónapos kislány anyukája


2009. ápr. 30. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlanám:


"Sunny Love" SH-162 esernyővázas sport babakocsi.

(Ez egy könnyített vázas, főleg városi közlekedésben praktikusan kezelhető, több pozícióban dönthető sportos babakocsi, amely már a kisbaba néhány hónapos korától kezdődően nagyszerűen kihasználható. Felszereltsége zárt kupolatetőt, öt pontos biztonsági övet, állítható lábtartót és alsó pakolós kosarat, kiegészítve lábzsákot is tartalmaz. Az esernyővázas összecsukás nagyon lapos zsugorított méretűre történik így a babakocsi könnyen elfér még egy kis autó szűk csomagtartójában is, ezáltal a szállítása vagy estleges tárolása igen egyszerű. A nagyon kedvező AKCIÓS ár jelenleg 12 990 Ft


Itt a link is:

[link]

Kép: [link]

2009. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Valami unisex szint keresek a kislányomnak is jó legyen és ha következő babám kisfiú lenne. De amúgy nem rossz ajánlat.

A lábzsák és esővédő mennyi lenne hozzá?

Postaköltség?

2009. ápr. 30. 21:51
 3/5 A kérdező kommentje:

Mekkora a mérete összecsukva?

2 irányból tolató?

2009. ápr. 30. 21:53
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindig elfelejtek valamit :S

Hány kiló a babakocsi? Hány fokozatban dönthető?

2009. ápr. 30. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én sem láttam még közelről, csak ebben a boltban vásároltam én is babakocsit (de nem ilyet), mert messze a legolcsóbb volt. Nézz szét a honlapon és keress rá a babakocsi nevére a neten. Annyit tudok, hogy 6 és fél kiló és 5 fokozatban dönthető. A piros szerintem unisex szín.
2009. máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!