Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám ebédre cici helyett...

Ha a babám ebédre cici helyett inkább főzeléket evett, akkor nem is kötődik annyira?

Figyelt kérdés
Azt hiszem most leszek depis. A bábm 8 hós, most eszegeti igazán a főzelékeket és gyümölcsöket. Ma ebédkor nem kellett csak kevés cici, inkább főzit evett. Nekem az a betegem hogy nem vagyok elég jó neki. Félek ha teljesen elválasztódik, nem fog hozzám úgy kötődni. Még nem bújik. Mást is így megvisel hogy már nem úgy van szükség rá mint eddig? Szoktam látni anyukákat, hogy a nyakukban lóg a gyerekük, és én is szeretném ha erős kötelék lenne köztünk. Mikor már hozzám bújni? Lehet hogy nem is fog?
2009. ápr. 30. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem kötődik!

Aki valami miatt nem tud szoptatni és tápszeres a babája annak is ugyanúgy kötődik a gyermeke!

Emiatt ne aggódj! Lehet, hogy a cici kevesebbet kell majd neki, de attól még "anyás" marad!

2009. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a gyerektől függ. Sajnos az enyém sem bújós, úgyhogy nekem is csak a cicizés marad, ha össze akarok vele bújni. Azt hiszem én is depis leszek, ha leszokik. Persze tudom, hogy attól még szeret, csak ő nem így fejezi ki.
2009. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az,hogy lóg a nyakában,nem = azzal,hogy erős a kötödés.Ne aggódj,szüksége van rád,ha nem így akkor máshogy.Kihez rohan majd megvígasztalódni,ha elesik és fáj neki?
2009. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan,dehogy!!!!!8 hónapig szopizott,azt nem lehet csak úgy elfelejteni.Kicsik még ahhoz,hogy kimutassák.szerintem.

Ne legyél depis!!!:)

2009. ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy szeretném ha már egy kicsit odabújna:)
2009. máj. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!