Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A délutáni tápszer helyett...

A délutáni tápszer helyett adhatok tejpépet a 7 hónapos picimnek? A tízórait már kiváltottuk gyümölcsre, a főzeléket csak most kóstolgatjuk, de úgy néz ki, hogy a tápszer már kevés neki.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyszerre csak egy étkezés szoktak kiváltani, de nálunk elég lassan megy, főleg, hogy én is tapasztalatlan vagyok:(
2010. aug. 10. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy adhatsz neki. Én először csak kis adagot csináltam neki, hogy kóstolgassa, szokja, de amikor már evett volna belőle többet is, simán odaadtam neki az egész adagot. Üdv, és jó babázást!
2010. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 honapos pont ma, mi 2 hete kezdtuk a hozzataplalast. Az elso 3 napban csak ebedkor kapott fozeleket meg utanna megkinaltam tapszerrel a 3-dik nap utan vacsira (ami nallunk 18-kor van) kap tejpepet, tejpep+valami gyumolcs purevel keverve. Nagyon szereti. Eloszor csak par knallal adtam neki es gyumolcs nelkul de most mar bevag akkar 200ml-t is gyumivel keverve. Utanna van, hogy meg elfogad 40-50ml tapszert de van ugy, hogy csak viz kell neki. Lefekves elott este 8-kor meg kap 220ml tapszert.
2010. aug. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!