Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ülni akar? Engedjem? Bővebben...

Alinaaa kérdése:

Ülni akar? Engedjem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Ha rajtam fekszik, (háttal a hasamon, mellkasomon)kb ő van olyan 45'-os szögben majdnem felül, erőlködik. Ha 65', feljebb teszem a mellkasomon fekszik(háttal) felül és még tartani is akarná magát, perszemég dülöngél.

Itt is érvényes, hogy amit magától csinál szabad?

Bocsi, de máshogy nem tudtam leírni:)

3,5 hónapos


2011. okt. 11. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a lebegő ülés, amit minden baba próbálgat.

Én is lelkesen meséltem a védőnőnek hogy ülni akar és Ő mondta.

Aztán sokkal előbb állt mint ült.

Sztem korai még ültetni, de kérdezd meg a dokit vagy a védőnőt.

2011. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem ülni akar, ez reflex. minden ilyen idős baba csinálja. hagyhatod de azért ne sokat ültesd így.


ülés az teljesen máshogy lesz, nem fel fog ülni ahogy most próbálkozik hanem mászásból ül majd ki a sarkához vagy állásból csüccsen le, de az még messze van :)

2011. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. mármint te ne sokat ülj így, ő még nyilván nem ül :) és támaszték nélkül árthat
2011. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem ültetem, persze:)

Csak hagyom erőlködni, hogy felüljön, aztán visszahanyatlik:) Ha nem akkor visszafektetem:)

2011. okt. 11. 17:37
 5/6 Disi ***** válasza:
Az én babám is csinálja hetek óta, most 3 hónapos. Én is frászt kaptam tőle, senki nem ültette, nem tudtam mi baja lehet. A hordozónk van a babakocsin (nincs mózesünk), és egyfolytában tornázott benne. Nekem is azt mondták, hogy amíg csak ő csinálja nincs baj. Csak mi is szerettünk így játszani, azóta hanyagolom. Olyan is volt, hogy bemérgelte magát. De ő nem tartotta így magát. Kipróbáltam, hogy mit csinálna ha sikerülne, hát teljesen összegömbölyödött.
2011. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lebegő ülés, de nem azt jelenti, hogy ülni akar.

Csak így hívják.

A csücsülés még korai és előbb inkább mászni kéne, de azt sem most.

2011. okt. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!