Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állatkertbe 4 honaposan?

Állatkertbe 4 honaposan?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni, hogy az állatkertben van e lehetöség arra, hogy megszoptassam a babát!

Mert ha nem lehet akkor mi inkább nem megyünk. :((

A nagyobbik fiam (5 éves)meg apa mennének csak akkor!

tapasztalatok?


2009. ápr. 30. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Már bocs, de babát szoptatni bárhol lehet. Leülsz egy padra, és megszoptatod, ez a világ legtermészetesebb dolga. Ha meg nem, kimész a kocsiba, és ott megszoptatod.
2009. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem autoval megyünk, és ráadásul én nem tudnék senki elött szoptatni, ennyire sajnos erkölcsös vagyok!

inkább akkor maradok itthon.

nem hülyeségböl és szoroakozásbol tettem fel a kérdésemet!!

2009. ápr. 30. 13:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha csak nem találsz egy olyan elhagyatott padot, ahol senki nem jár, de ez bizonytalan. Messzireől mentek? Nem lehet két szoptatás között megoldani?
2009. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó vagyok! Egyébként én sem tudnék más előtt szoptatni. A világ legtermészetesebb dolga valóban, de egy meghitt pillanat a baba és köztem, amibe még az apukája fér bele :-)!
2009. ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Itt lakunk a hungárián tehát tölünk nincsen messze az állatkert! Ezért megyünk gyalog.

de lehet megoldom ugy hogy a mosdoban megszoptatom az egyik wc.-ben, ugysem nyulok semmihez. (bár elég morbidnak tünik) De a nagyobbik fiam nagyon szertne menni, és apa is szertné ha mennék. De nekem nagyon fontos a pici is meg a nagyobbik gyerek is!

Majd valamit kitalálok!

Köszönöm a válaszokat!

2009. ápr. 30. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:
A szükség nagy úr :-), a mosdóban meg tudod oldani, semmi akadálya szerintem. A babádnak úgyis az alényeg, hogy megkapja a cicit :-)!
2009. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi 2 hete voltunk az állatkertben és semmilyen lehetőség nem volt szoptatásra , jobb híján bébikaját kapott így. Sokan voltak de én nem tudok mások előtt, a wc piszkos, viszont volt egy külföldi nő, az nem sokat teketóriázott és a padon szoptatott premier planban. Mindenki meg is nézte. Engem nem zavart de sajnos én nem vagyok erre kódolva. Elhagyott pad nem nagyon volt.
2009. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az akváriumnál lévő wc több helyiségből áll, és az egyik egy baba-mama pihenő. Na ne számíts sok mindenre, egy szék és slussz, de magadra tudod húzni az ajtót. Ne az utolsó percben érj oda, mert lehet hogy foglalt. Én mikor kint voltunk, találtam egy elhagyatott részt egy paddal, gyorsan ott etettem meg, szoptatós pólóban, de rosszul éreztem magam miatta, pedig senki nem jött arra. Mert éppen foglalt volt a szoba, kismanóm meg a felébredek azonnal cicit tipus volt picinek...

2009. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi nemrég voltunk az állatkertben és a pelenkázóhelységben szoptattam meg a bébit.
2011. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!