Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám leszoktatni egy...

Hogyan tudnám leszoktatni egy éves kislányomat az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés

Kislányom már nem szopizik, s éjjel mindig kéri a Milupa gyermekitalt. Nagyon minimális keverésben adom neki (3dl-hez 2 adagolókanál), de reggelre elfogyaszt 2 üveggel belőle. Nem hinném, hogy éhes, hisz rendesen megvacsorázik elalvás előtt. S szerintem emiatt sem alszik rendesen az éjjel.

Segítsetek, szeretném, ha babómnak nyugottabban telnének az éjszakái.


2009. ápr. 30. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem még csak két hét múlva lesz egy éves a babám, de ő is fel kel egyszer éjszaka és csak a tápszert hajlandó meginni! Én már gondolkodom azon, hogy ha csak vízzel, vagy más folyadékkal kínálom meg akkor hamar vissza fog szokni arra, hogy éjszaka az alvásra való nem evésre ivásra. Próbáld meg egy két nap és nem fog felébredni! Ha meg nem válik be akkor meg továbbra is adni kell, mert úgy látszik igényli.

Boldog babázást kíván majdnem egy éves kislány anyukája!

2009. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!