Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukám azt mondja elhanyagolo...

Anyukám azt mondja elhanyagolom magam. Más is van így?

Figyelt kérdés
Ezek előtt mindig megvettem a legtrendibb ruhákat, csinos vékony voltam, a pasik mindig megfordulta utánnam.Aztán terhes lettem, 30 kilót felszedte. Még van rajtam 15, s ha elmegyek vásárolni xl-es kell, de olyan bénán áll rajtam s inkább meg sem veszem. Ekkor jövök rá milyen dagadt vagyok. Van 3 nadrágom, 5 pólóm, s kész. Átmegyek egy baba boltba, s inkább a lányomnak veszek ruhát. 10 hetes, de 2 éves koráig már bevásároltam neki rucikból. Anyu meg Hugi sajnál hogy nics ruhám.
2009. ápr. 30. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legtöbb anyuka így van ezzel, főleg míg ilyen kicsit a gyerkőc! engem 4-5 hós koráig abszolút hidegen hagyott a saját ruhatáram:-) igaz, hogy szerencsém volt, mert nem híztam, így jók a régi ruháim rám, szóval van bőven. de még most is úgy vagyok, hogy ha vásárolni megyek, akkor nem magamnak, állandóan a gyereknek vásárolok. halomban áll a ruha, fele nem is volt rajta, és már ki is nőtte:-( én meg elvagyok a 2 évvel ezelőtti melegítőmmel, és farmerommal.
2009. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is találj egy egyensúlyt, nem kell olyan sok ruha a babának. Ha neki veszel kettőt, vegyél legalább egyet magadnak is. Egyébként most nekem is fel kell újítani a ruhatáramat, 4 hónapja szültem a harmadik gyereket, kb. 56 kg vagyok, tehát nem sok, de olyan régen vettem már ruhát magamnak, és én is általában abban a 10-15 ruhában vagyok, és már nagyon unom;-))
2009. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsés voltam,mert csak 8kg híztam,ezzel már nincs gondom,mert ugye szülésnél le is jött rólam jóformán.A nagy fiam 11éves a kicsi 4hónapos.Amióta megvannak a gyerekek én is inkább nekik vásárolok.Magamnak alig-alig.Úgyhogy nem vagy egyedül!!!; )
2009. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

SZia,

nalam ugyanez a helyzet, en 23 kilot hiztam, de mar elotte is jott fel rengeteg miota a ferjemmel vagyok. most en is xl-t hordok, elotte M-es volt a meretem, es imadtam oltozkodni, foleg, hogy ruhakkal foglalkoztam a terhesseg elott. tudom, hogy tobbet kene adni magamra, de ilyen suly mellett kedvem sincs. hiaba tetszik 1-1 felso, vagy nadrag, rajtam nem all ugy....

egyebkent allandoan fogyozok, de nem megy ugy, ahogy kene, pedig azt hittem sitty-sutty ledobom.

nekem tuti, hogy csak akkor lesz kedvem vasarolgatni, ha nagyjabol visszanyerem a regi alakom, az meg ki tudja mikor lesz, de nem adom fel!:)

5 hos kisfiu anyuja

2009. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek szerint nem csak én lettem ilyen.
2009. ápr. 30. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én babom csak 4 és fél hos, de nagyon nincsen idöm magamra! :(( a nagyobbik fiam az 5 éves lesz nemsokára.

Itthon a háztartás elég sok idöt visz el, muszáj fözni meg takaritani! (de szeretek is mindkettöt) Emelett sokat babázok is igy szinte csak épphogy figyelek magamra, de már egyre nagyobb a baba és könnyebb egy kicsit. 72 kg.-mal szültem és most vagyok 54 kg. szülés elött 42kg voltam, igy eléggé bajban vagyok a ruha méretekkel én is!

És csak 25 éves vagyok!

Remélem hamar beáll a sulyom, mert nem szeretnék sem tul kövér lenni, sem pedig nagyon vékony.


Üdv: Niki

2009. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanám!!!

Bocsánat, de nagyon jót nevettem a soraidon és a válaszokon is, mert magamra ismertem és így kívűlről nem tragikusnak, hanem tragikomikusnak látom Magunkat :)!

Én is 30kg híztam, 50kg-val lettem terhes,úgy hogy képzelheted, hogy semmi nem jön rám! Babóm hat hónapos, de szopi alatt sem fogytam szinte semmit, mert nem indult be rendeen a tejem és csak sok evés-ivással tudtam fenntartani. A ruhatáram nagyon költséges lenne lecserélni így inkább nem nagyon járok sehova. Nagyon hiányzik a régi csinos énem, ezért mivel már nem szoptatok rá kell vennem magam a fogyira. Nagy nehezen SIKERÜLT két nadrágot és két felsőt vennem, de azok is olyan bénán állnak....

Az együtt küzdés gondolta engem azért vigasztal :), hajrááá!

2009. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!