Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen nyűgös napok óta?

Miért ilyen nyűgös napok óta?

Figyelt kérdés
Én nem tudom hogy az időjárás teszi-e de 5 hós kislányom úgy sír délutánonként mindt kb 2 hós korában. Semmi nem köti le és sikítva ordít. Van még valaki ezze így?
2009. ápr. 30. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is sok a nyűglődés, bár az én fiamnak bújik két foga, én inkább ennek tudom be az állandó visításokat. Az időjárás is megterhelő lehet nekik, mert még magamon is érzem, hogy frontok vannak! Kitartás, talán elmúlik lassan nála!
2009. ápr. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez van delelot meg elvan,de delutan borzalmas.en inkabb kiviszem setalni.
2009. ápr. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 5 hónapos és ugyanez a problémám. Szinte állandóan sír már napok óta és az éjszakáink is nyugtalanabbul telnek. Borzasztóan idegfeszítő. Főleg az én tehetetlenségem.
2009. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!