Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos kislányom náthás...

1 hónapos kislányom náthás picit köhög. Mivel segíthetnék neki az orrszíváson kívül?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 05:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Baby luff krémet és a cebion c vitamint lehet használni ilyen pici babánál?
2009. ápr. 30. 05:42
 2/2 anonim ***** válasza:

A C vitamint nem tudom, de a Baby luff krémet csak 3 hós kortól szabad! Azért tudom, mert amikor ennyi idős volt a kisfiam ugyanígy jártunk! Ami fontos hogy párásítsd a szobáját! Én kamillás vizet tettem a radiátorra, igaz akkor még fűtési szezon volt, de szerintem ha csak a szobájába teszel be egy tállal még jó forrón, akkor úgy is elpárolog! Az én kisfiam hurutosan köhögött, úgyhogy nekünk a doktornő Ambroxol Q szirupot ajánlott. Ezt tudsz venni a patikában is vény nélkül, de azért kérdezz rá, hogy a Te babád köhögésére jó-e! És szívasd gyakran az orrát, nehogy a fülére menjen a nátha!

Jobbulást nektek!!!

2009. ápr. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!