Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy peluscserénél...

Mit tegyek, hogy peluscserénél a kisfiam ne pisilje le, szinte minden alkalommal a rugiját?

Figyelt kérdés
Tettem a kukijára textilpelust, de azt rendszeresen leszedi, ha meg éppen ott van, az is átázik. 5 hónapos a baba.
2009. ápr. 30. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hihi. :)

Kislányom után nekem is furcsa ez a slagozósdi, én a kukiját szoktam nézni, h pisilni fog-e, ha igen,visszacsomagolom gyorsan.

De én is többet mosok. :)

2009. ápr. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van születéstől fogva.Most 11 hónapos és még mindig slagol egyett amikor kicsomagolom.A textilpelusos megoldást használtam én is sokáig(kisebb-nagyobb sikerrel).Csináltam azt is hogy kicsomagolás utá alattahagytam az eldobható pelust(ha nem kakis persze)és úgy a textilpelus.Amióta önnállóan mozog a lakásban,és puccérkodik,mindig a szőnyeg jobb esetben a parketta bánja!
2009. ápr. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na az én fiam is ilyen pisis:)) A doktornőt is rendszeresen telibe pisilte még nagyobb csecsemő korában is:)

Nekem nincs más választásom, mosok. Ja meg persze mikor veszem le róla a pelust, mindig leellenőrzöm, hogy épp készül e pisilni (legtöbbször látszik) amúgy meg igyekszem turbó gyorsan kivenni a régit és alátenni az újat, néha a forma1-ben érzem magam mint egy gyors kerékcsere:))

2009. ápr. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elején én is mindig így jártam. Most már, ha kinyitom a pelust, megnézem, hogy feszül-e a zacskója és merev-e a kukija. Ha igen, akkor jön a pisi szinte azonnal, mert ha kinyitod a pelust, a hidegre reagál. Ilyenkor vess rá egy pillantást, hajtsd vissza és 1 perc múlva már pelenkázhatsz is és nem kell öltözni
2009. ápr. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!