Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki aki vacsi után fürdet?

Van valaki aki vacsi után fürdet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora gyerekröl van szó? MErt az nagyon nem mindegy.
2011. okt. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. 2 éves.

Tudom, hogy nem jó, mert így fogmosás után eszik még (tápszert).

2011. okt. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csecsemőt teli hassal ne fürdess.

Kisgyereknél,ahol több idő eltelhet a vacsi és a fürdés között rendben van

2011. okt. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
51%
Én most szoktam át erre a rendre, mert a fürdés utáni vacsinál tiszta maszat lett a fiam. Most vacsi után egyből fürcsi, majd lefekvés előtt még szopik egy kicsit. 8 hós
2011. okt. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem mindegy,hogy mekkora gyerekről van szó.amior még baba volt,előbb fürdettem,aztán evett,mert a sok mozgástól kibukta(próbáltam).most két éves,vacsorázik,aztán fürdik
2011. okt. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
AMikor baba volt, fürdés után evett, amióta rendesen vacsorázik, azóta vacsi 1/2 7-kor, fürdés 1/4 8-kor.
2011. okt. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

másfél éves

Fürdés előtt vacsora, utána fürdés fogmosással, utána tej.

Amondó vagyok, hogy nem kell kötni az ebet a karóhoz azzal, hogy fogmosás után már ne egyen semmit, ameddig a fogmosás inkább képletes, mint valóban intenzív. Ráér akkor nem enni fogmosás után, mikor már egyedül rendesen meg tudja mosni a fogát.

2011. okt. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vacsora 7-fél 8 körül, utána rögtön fürdés (pontosabban zuhanyozás, kiskád nem jött be neki), fogmosás, cici, alvás. 17 hónapos.


Amíg még nem evett rendesen, csak cici volt, akkor fél 7 körül fürdött, aztán cici és 7 körül aludt. Éjjel még 4-5 alkalommal cicizett.

2011. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!