Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam át 1 éves...

Hogyan szoktassam át 1 éves kisfiamat cumis üvegről csőrös-itatos pohárra?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Vedd az öledbe, és add oda neki, hadd nézze meg-aztán lehet próbálgatni az ivást.Nem kell erőltetni,szépen meg fogja szokni.Először kevés lötyi legyen benne,ne boruljon a nyakába.Legyen először csak érdekesség,aztán fokozatosan lehet egyre többször kínálni belőle.
2009. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia,

az én fiam is egyéves. már korábban probálkoztam tobbféle csoros pohárral, rendes pohárral, nem akarta. volt, hogy tettem bele vizet, olyan helyen hagytam, hogy elérje, ismerkedjen vele, de csak játszott. Most újra probálkozunk, rendes pohárral, és végre alakul a dolog:) tartom a poharat, picit megdontom a fejét és iszik. persze, még mindig vizesek vagyunk tole, de tetszik neki végre és haladunk:)

2009. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!