Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik lehetnek ezek a pontok rajta?

Mik lehetnek ezek a pontok rajta?

Figyelt kérdés

Ma reggel semmi nem volt rajta de most ahogy játszottunk észre vettem a kezén néhány piros pontot! Levetkőztettem és meg néztem a hónaljánál is van egy kicsit több pont!

amúgy ma be gyújtottunk lehet e attól?

esetleg az óceános habfürdőtől!

a jó finom reggelitől,

vagy elkapta a bárányhimlőt!


amúgy jövő hét vasárnap lesz 2 éves!

és oda is kell kell menni!

csütörtökön meg fodrászhoz!


2011. okt. 8. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Bárányhimlő hólyagos kiütés ami min akkora mint egy 2 éves kisujjkörme.

Ha nagyon pici apró pöttyök akkor lehet, hogy meleg kiütés, vagy allergiás az új habfürdőre stb. Mindenesetre, ha nem múlik mutasd meg dokinak.

2011. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy irod lehet a melegtől,a tusfürdőtöl,de attól is ha váltottál mosóport-öblitőt,lehet valamilyen ételtől is....a bárányhimlő vagy hólyagos himlő tudomásom szerint úgy néz ki mint az apró vizhólyagok....
2011. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Piros apró pöttyök, bőr alatti bevérzések lehetnek az agyhártyagyulladás jele, vagy valamilyen bakteriális fertőzés, esetleg leukémia.

És ezt nem viccből írom, hanem komolyan.


Bár a kérdés maga egy vicc szeritem.

2011. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdés kiírása óta pöttyös a gyereked, azaz több, mint 10 napja és még nem múltak el neki? Akkor ne itt emeld ki a kérdést, hanem vidd el orvoshoz, a fodrászon már úgyis túl vagytok és a szülinapon is!
2011. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!