Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyümi után korábban jön az...

Gyümi után korábban jön az ujabb etetés mint pl főzi vagy tápi után?

Figyelt kérdés
Javaslatotokra átrendezem hathósom étkezéseit, mert túl sok tápit evett. Ma reggel tápit evett 7 kor, 11 előtt benyomott egy ü gyümit meg majd egy deci teát. Azonban séta alatt kicsit aludt, utána sirt, hazahoztam, kettő előtt adtam a főzit, kanalazta, de sirt, a jó fél üveggel ette meg. Utána 100 tápit evett. Már nagyon éhes volt, azért nem kanalazott? Hamarabb éhes a gyümire , mint három óra?
2009. ápr. 29. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt babója válogatja. a fiam kibírt vele 3 órát simán. van, aki 1 órával később már enne. próbáld ki a 2-2,5 órát, hátha éhes volt. ha nem eszik, akkor más volt a baj ma.
2009. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kis tejpépet keverek a gyümölcshöz. Így laktatóbb és a savval sincs gond (ui. bukós). Ha natúr adom, az én fiam is hamarabb megéhezik, mert gyorsabban átfut rajta a gyümölcs.
2009. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én most adtam neki 2 db almát lepépesitve 6 hónapos de sírdogál tutu hogy beszivná a tápot !
2009. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap két és fél órára próbálkozom! Köszönöm!
2009. ápr. 29. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!