Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kihajtott a madárberkenye...

Kihajtott a madárberkenye magotok?

Figyelt kérdés
Most ültettem el a madárberkenye magot, ami a csomagban volt, nem tudom lesz- e belőle valami.
2009. ápr. 29. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is elültettem 1,5 éve, amikor a kislányom megszületett, de nem lett belőle semmi, még kis sem csírázott...
2009. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk novemberben született a picink és akkor elültettük egy cserépben. Most már kitettem cserepestül, pici levelecske jön csak még...alig látszik :D De locsolom tápoldattal és helyezgetem a napocskára :)
2009. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rá van írva, hogy csak tavasszal hajt ki,minegy mikor ülteted el .Már csak az a kérdés, hogy a berkenyénél mi számít tavasznak.Március talán?
2009. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk sem lett belőle semmi.Valamelyik nap épp erről volt szó az egyik rádióban,hogy milyen jó ötletnek tartják,hogy az anyukák kapják ezt a magot,és lesz a picinek egy fája,és hogy leírják,hogy hogyan kell elvetni,stb...

Csak épp a legfontosabb dolog marad le a papírról.Az,hogy ezt a kis magot bevonják valamilyen anyaggal,ami megakadályozza,hogy a zacsiban kicsírásodjon,és ezt a bizonyos anyagot ültetés elött le kell róla mosni...

2009. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Mi nem mostuk le elötte mégis kicsirázott. A földben ha locsolva van ,gondolom leázik róla az az anyag.
2009. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!