Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 4hós fiammal?...

Mit csináljak 4hós fiammal? Az a gondom hogy folyton csak ülni akar.

Figyelt kérdés
felhúzza magát,de oldalra eldől,és ordít ettől.ölben is csak ülve marad.tudom jól hogy neki még nem lenne szabad de csak sír.ha felül semmi baja.semmi túlzás benne,vagy ültetem vagy sír.semmi nem köti le a figyelmét mióta ezt kitalálta.
2009. ápr. 29. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jövő héten lesz 5 hónapos a kislányom, ő is ezt csinálja. Hason szeret lenni, mert úgy kinyomja magát és mindent lát, vagy pedig a "trónusában", az autós hordozóban, mert szintén abból is mindent lát. Háton egyáltalán nem marad meg. Az autós hordozó bevált, abban imád üldögélni, de mégse terheli annyira a gerincét, mintha tényleg ülne. Ő is hetek óta próbálja felhúzni magát.
2009. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék,ugyanebben a cipőben járok!!
2009. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ülteted fel, elfelejti pár nap után. Mást nem tehetsz, ha azt akarod leszokjon erről a viselkedésről. Még nem olyan jó a memóriája, nem fog sok időt igénybe venni a dolog.
2009. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen volt 4 hónaposan, most 5 hónaposan még rosszabb:) Mostmár nem jó neki, ha ülhet, most már állni akar, és topogni, rugózni. Ha leültetem az ölembe, feszíti magát, nem tud nyugton maradni egy percre sem. Sebaj, abban bízok, ha majd magától tud ülni, mászni, akkor jobban letudja majd magát kötni, az már talán nincs messze.
2009. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk is volt ilyen időszak, ült, és onnan kinyomta magát állásba. aztán tetszik nem tetszik, egyszerűen nem csináltuk. egész nap hason feküdtünk a földön, pakoltam a játékokat ész nélkül neki, és most már megvan a normális egyensúly. sokat játszik hason egyedül, kúszik, próbálja a mászó mozdulatot. persze ülni nagyon szeret most is. én kipárnázom körülötte a terepet, aztán hagyom, hogy eldöljön oldalra. nagyon jókat derül rajta, hogy megint belefejelt valamelyik párnába. viszont az én fiam közben már 7 hós lett, tehát nála már azért más ez az ülési kérdés. én 4 hósan szigorúan a földön tartottam, és próbáltam lefoglalni minél több időre.
2009. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.autósülés,pihenőszék nem működik.én is csak vele foglalkozom egész nap,és hiába próbálok bármit csinálni vele nem jó.játékok sem érdeklik.csak sír amíg nem ülhet.én is próbáltam hogy lerakom majd abbahagyja de nem hagyja abba.már köhög a sírástól,én pedig nem bírom és felveszem.
2009. ápr. 29. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!