Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg a kanalazást...

Hogy oldjátok meg a kanalazást, ha nem otthon vagytok? Még nem vagyunk gyakorló "főzisek", légyszi adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés

sziasztok! 6 hónapos babámmal már egy ideje próbálkozunk a hozzátáplálással, délben kb. fél- 3/4 üveg főzeléket meg is eszik. most egy ballagási, családi összejövetelre megyünk. eddig ugye simán tápszert evett ha nem voltunk otthon, de akkor is "el kellett vele bújni", mert egyfolytában a nyüzsi izgatta és nem evett rendesen.

most hogy adjam neki a főzeléket? vagy inkább tápszerrel oldjuk meg? (ja, és nálunk mindig minden tiszta maszat kajánál, mert én is bénázok, ő meg kihasználja a helyzetet).

megköszönném a tanácsaitokat!


2009. ápr. 29. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megpróbálhatod a főzeléket, ha azt szívesen eszi. Azzal ne foglalkozz, hogy csupa maszat lesz, majd megtörlöd/mosdatod és átöltözteted. Azért a biztonság kedvéért legyen nálad tápszer is. Ha nem eszik rendesen majd bepótolja este, ebből szerintem ne csinálj problémát. Éhen halni biztos nem fog, max nyafizik egy kicsit este :)
2009. ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk ugyanez a helyzet.Én viszek mindig bébikaját és tápszert is! Ha nem eszik rendesen kanalast akkor hagyom és kap tápszert.Majd megtanulja hogy társaságban is kell enni, lehet hogy nem is annyira éhes akkor még.
2009. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok! akkor viszek mindent, igyekszem felkészülni :)
2009. ápr. 29. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy szoktam, h viszek konyharuhát, azt az ölébe terítem a babahordóban (néha ott is marad:)), 2 kanál van mert ő is nagyon akar kanalazni egyedül, előke a nyakba és jöhet a falatozás. Néha sikeresen megvakarja közben a fejét :)) naná h maszatos kézzel. A végén nedves ruhával letörölgetem a menüt ahonnan kell, néha át kell öltöztetni, néha pótolni kell tejjel v tápszerrel, szóval viszek ezt is azt is.

7 hónapos kismuksó anyukája

2009. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm Neked is! jaj az én fiam már nem fér el a babahordóban... valahogy majd csak lesz :)
2009. ápr. 30. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!