Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy etetitek éjszaka a...

Manió kérdése:

Hogy etetitek éjszaka a tápszeres babátokat?

Figyelt kérdés

3hónapos a kislányom. Nappal tápszert kap, éjszaka anyatejet, de úgy érzem már éjszakára sem lesz elég. Ma evett 1kor, 4kor, 6kor. Máskor eszik 3kor, meg reggel 7kor. Vagy csak ma ilyen napja volt?

Azt szeretném kérdezni, hogy a tápszeres babátokat hogy etetitek éjszaka?Előre megcsináljátok a tápszert és csak melegítitek, vagy nem csináljátok meg?

Köszönöm a válaszokat.


2009. ápr. 29. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én frissen készítem neki, babavízből. Kb 2 perc alatt készen van. De nem biztos, hogy kevés a tejed, 3 hónaposan van egy fejlődési ugrás, nálunk is volt, pár nap alatt lecsengett, ilyenkor többet esznek a babák.
2009. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előre felforralom a vizet lefekvés előtt és kiadagolom az cumisüvegbe. Ha éjjel felébred, bedobom a mikróba (kikísérleteztem, mennyi idő kell, hogy éppen jó legyen), majd a meleg vízben gyorsan elkeverem a tápszert. 2 perc az egész.

Van, aki előre elkészíti, hűtőbe teszi, és úgy melegíti éjjel a mikróban. Én jobban szeretem frissen elkészíteni.

2009. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A felforralt és megfelelő hőmérsékletűre hűtött vízet egy termoszba teszem,és éjjel csak kimérem a tápszert,rá a vizet és kész.Ha a víz mégis hidegebb lenne,akkor csak a vizet kicsit mikróba megmelegítem(ugye ami előre volt felforralva),és ugy a tápszert.

2009. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom, mint a harmadik válszoló.
2009. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!