Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkorák a 7 hónapos babák?

Mekkorák a 7 hónapos babák?

Figyelt kérdés
Adtok nekik valami különlegeset? Olyanra gondolok ami általánosságban nem elfogadott, és ti mégis megengeditek neki, hogy megegye. Miket játszanak szívesen?
2009. ápr. 29. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 7430g és 66cm volt (2950g és 48cm volt születésekor). 1 hónapja kap gyümölcsöt, de még nem váltottunk ki egy étkezést sem, utána is szopizik. Nem kap semmi különleges ételt, szerintem elég a gyümölcs, de ez mindenkinek legyen belátása szerint. Sokat énekelünk, mondókázunk, amit nagyon szeret. Pár napja kapaszkodva felállt. Most ez a legjobb szórakozás. :)) Szereti a csörgő, zörgő játékokat, de leginkább a tv-távirányítót éa a flakonokat:) Van egy babakocsira erősíthető játéka, amit pörgetni lehet és akkor különféle hangokat ad, azt is nagyon szereti.
2009. ápr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az én fiam 69 cm volt, és 7800 gramm (50cm-el, és 3300 gr-al született). Én speciel csak azt adtam neki enni, ami megengedett.

A játékai még a rágókázás, csörgőzés mellett pl. játék a zenélő tanulócsigájával (nyomkodhatta a gombokat), vagy a négybillentyűs zongoráján 'komponált'. Szerette a 'kukucsos' játékot, és ha lovagoltattuk a térdünkön. Akkortájt kezdett el ülni, így játszottuk a 'huzi-huzi engemet' dalra (szerintem ismered) azt, hogy szembeültünk egymással, és a kezét fogva előre-hátra dülöngélt. Nagyjából ez jutott most az eszembe. ja, és mivel akkor már kúszott, szerette rángatni a fiókokat is:)

2009. ápr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Mi 8350g és 69cm.Születési:3180g és 58cm.Én nem adtam,mert mi babakaját eszünk csak.Amije van mindennel szivesen játszik.Van nagyobb fiam is és az autok is érdeklik.A babika lány.Zörgök,zenélök-béby ektivitije van,meg kisebb zenélő dolgok,kockázik,csikis meg kukúcsis játékok.Egy problémám van csak,ök a rágokák.Nem szereti öket,de mást mindent megrág.Na meg még a flakonok is meg a távirányittok,könyvek stb.
2009. ápr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Pont most volt a fiam 7 hós.71 cm és 9600 gr.Nem mondanám kövérnek,olyan "erős",mint a szülei...Én sokszor nem igazodok ki a táblázatokban,és minnél több helyről érdeklődök,ez csak rosszabb.Körülbelül tartom be a dolgokat,de a fiam most pont azt a korszakát éli,hogy azt kivánja,amit mi eszünk-iszunk.Én engedek egy nyalást mindenből,baja nem lesz tőle.Kirántotta már a csokit apuka kezéből,és a sörhabot is megnyalta,de a bablevesemet is,és még sorolhatnám.Meg lehet ezért vetni,mindenki maga dönti el,mit hogy csinál,ez az én döntésem.Minden jót!
2009. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Igaz az én kislányom ma már 8 hós, de 7 hónaposan 9410 gr volt, és kb 70 cm. Születési súlya 3003gr, hossza 55 cm. Ő már 6 hósan fölállt s -ült, és mászott is. Imád csúzdázni, hintázni, tapsikolós játékot játszani, és flakont görgetni( pedig van babajátéka is). Ő sem kap extrát, de mint a 4. válaszoló írta, mindenből szeretne, amit mi eszünk. Sok mindent kóstolt már ő is, persze csak egy falat erejéig. Engem is lehet kövezni. :))
2009. ápr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Az én kisfiam is holnap lesz 8hónapos,7.5hósan volt 8760g és 72cm,születésekor 3150g és 51cm,nagyon erős akaratos baba,mindig eléri a célját:D,szeret kukucs játékot játszani,a játszószőnyegen üldögélve játszik,most mindent rág(jön a foga),zenélős játék,csörgők mesekönyv,a távirányító nálunk is favorit és egy használaton kívüli mobil,mert mindig a miénk kell neki:D,én semmi különöset nem adtam neki bébiételt eszik és mindent szeret,mi is megkóstoltatunk vele mindent amit mi eszünk,mert mindig kunyizik és mondja,hogy mamama és nyitja a száját:D,nagyon cuki pofa.
2009. ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Pont ilyesmikre voltam kíváncsi.

Nálunk is sláger a távirányító,telefon, kukucs stb. Én adtam a kislányomnak "kukacot" (biztos ismeritek a puffasztott kukoricapelyhet) kiválóan tudta vele az ínyét dörzsölni mikor jött a foga.

2009. ápr. 29. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!